آغاز مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال

به گزارش مجله زیبایی زندگی، مراسم قرعه کشی نوزدهمین فصل لیگ برتر فوتبال ایران دقایقی قبل در شهر مشهد آغاز شد.

آغاز مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال

به گزارش خبرنگاران، قرعه کشی لیگ برتر نوزدهم از دقایقی قبل شروع شد.

خداداد عزیزی، مجری این مراسم است. در ابتدای مراسم قرعه کشی، سرود ملی پخش شد.

بعد از آن احسان اصولی، رییس هیات فوتبال خراسان رضوی شروع به سخنرانی کرد و گفت: جام جهانی 98 فرانسه در بازی با آمریکا، جام جهانی 2014، بازی با آرژانتین و جام جهانی 2018 مقابل اسپانیا و پرتغال، بازی های مهمی بودند که فقط در یک دیدار پیروز شدیم اما به تک تک این بازی ها افتخار می کنیم. این جادوی فوتبال است.

وی اضافه کرد: خاطرات مشترک سازنده همدلی هاست و فوتبال نقطه وصل تمام نسل هاست.

اصولی گفت: ورزش و به ویژه فوتبال، یک پدیده اجتماعی است و مهم ترین پدیده معاصر است. رویکرد فعالان و مسوولان در خراسان رضوی بر همین تفکر بنا شده است. مردم ایران در جای جای کشورمان به بهانه فوتبال بارها به جشن و شادی پرداختند. مردم از بازی جوانمردانه و فداکاری بازیکنان می گویند و این فصل مشترکی برای همدلی است.

رییس هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: فوتبال وسیله ای برای فراموشی ناملایمات زندگی ست. معجزه فوتبال همین است، فوتبالی که علم، اقتصاد و صنعت است و مجالی برای رویاپردازی و همدلی.

اصولی گفت: همه به قدر بضاعت تلاش می کنیم تا لیگ برتر با کیفیت بهتری دیده شود تا جوان مستعد این کشور، بداند اگر تلاش کند، ستاره شدن در فوتبال رویای محالی نیست. در خراسان رضوی هم تلاش می کنیم تا فوتبال و ستاره شدن، رویای دوری نباشد.

پس از آن مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال سخنرانی کرد.

در زمان قرعه کشی و پس از تعیین شدن زمان داربی تهران رضا عنایتی گفت: داربی سراسر خاطره است. امیدوارم امسال هم دیدار زیبایی را ببینیم.

حسین بادامکی نیز درباره برگزاری زودهنگام لیگ برتر نوزدهم تاکید کرد: با توجه به این که خیلی زود این 2 تیم در لیگ نوزدهم روبه رو می شوند، امیدوارم به اندازه کافی آماده باشند و دیدار جذابی را برگزار کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 245

به "آغاز مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید