اتفاق خوب برای استقلال، یکی از دغدغه های فرهاد مجیدی برطرف شد

به گزارش مجله زیبایی زندگی، یکی از اصلی ترین معضلات تیم استقلال قبل از تعطیلی مسابقات لیگ برتر، فقدان یک زمین تمرین مناسب بود و حتی بارها پیش آمده بود به دلیل اهمال کاری پیمانکار یا کارگران زمین در کشیدن و برداشتن پلاستیک های محافظ، شاگردان مجیدی امکان تمرین پیش از مسابقات مهم خود را از دست می دادند.

اتفاق خوب برای استقلال، یکی از دغدغه های فرهاد مجیدی برطرف شد

یکی از دغدغه های مهم مدیرعامل جدید باشگاه در کنار برطرف کردن معضلات مالی، تهیه زمین تمرین مناسب برای آبی پوشان بود تا این مشکل به صورت ریشه ای حل شود.

روز گذشته باشگاه استقلال قراردادی با پیمانکار زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی منعقد کرد که این قرارداد یک ساله و قابل تمدید برای دو سال است تا زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی که کیفیتی بسیار بالا دارد با حفظ همین کیفیت برای دو سال آینده به شکلی کاملاً اختصاصی در اختیار تیم فوتبال استقلال باشد تا هر زمان که به صلاحدید کادر فنی نیاز به تمرین بود، از آن استفاده شود.

همچنین زمین فوتبال مجموعه ورزشی انقلاب هم که در اختیار باشگاه استقلال است و به دلیل عدم رسیدگی مطلوب در ایام کرونا شرایط مطلوب خود را از دست داده بود، با قراردادی جداگانه به پیمانکاری مجرب داده می شود تا رسیدگی و آماده کردن این زمین در طول سال توسط پیمانکار صورت گیرد.

با آماده شدن زمین تمرین مجموعه انقلاب و حفظ و نگهداری آن در شرایط مطلوب، یکی از اصلی ترین دغدغه های این باشگاه که نداشتن زمین تمرین مناسب بود هم حل می شود تا تیم استقلال با در اختیار داشتن دو زمین تمرین مطلوب در آینده مسئله ای در این زمینه نداشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1008

به "اتفاق خوب برای استقلال، یکی از دغدغه های فرهاد مجیدی برطرف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق خوب برای استقلال، یکی از دغدغه های فرهاد مجیدی برطرف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید