ادعای وزیر ورزش درباره صعود تیم ملی

به گزارش مجله زیبایی زندگی، مسعود سلطانی فر در مراسم استقبال و تجلیل از تیم ملی فوتبال ایران گفت: به ملت قهرمان ایران، ریاست فدراسیون، همکارانم در وزارت ورزش و اعضای کادر فنی تیم به خصوص اسکوچیچ و تک تک بازیکنان تیم ملی که هر کدام به عنوان ستاره های آسیا می درخشیدند، تبریک می گویم. حق بازیکنان بود که این پیروزی های عظیم نصیب ایران گردد.

ادعای وزیر ورزش درباره صعود تیم ملی

وی در ادامه اضافه کرد: ما اگر در این دوره نمی توانستیم صعود کنیم، علاوه بر اینکه یک نسل بسیار ارزشمند فوتبال مان می سوخت و فرصت مطرح شدن را از دست می داد، یک حسرت بسیار وسیعی بین نوجوانان باقی می ماند. ما اگر نمی توانستیم صعود کنیم در جام ملت های 2023 هم نمی توانستیم شرکت کنیم. ما از زمانی که عزیزی خادم منصوب شد شاید بیش از 10 جلسه داشتیم که ببینیم چه کارهایی باید انجام بدهیم، اما به یکباره اتفاق بدی افتاد و AFC که رئیس یک بحرینی است، اظهار داشت به دلایل مختلف از جمله کرونا و تحریم مالی، نمی توانید بازی را در ایران برگزار کنید و بازی ها به بحرین داده شد. ما یقین داشتیم که تمام این موارد برنامه ریزی می گردد که بحرین از گروه ما صعود کند. اینجا لازم بود که ما فکر کنیم. بدون اغراق بچه های ما بهترین های آسیا هستند که در باشگاه های خود می درخشند. یقین داشتیم که اگر مسئله ای پیش نیاید ما می توانیم سربلند بیرون بیاییم. به تک تک بازیکنان تیم ملی تبریک می گویم.

وزیر ورزش و جوانان توضیح داد: مردم در خاطرشان دارند که کارنامه فوتبال کشور در چند سال گذشته بسیار بسیار روشن است. ما در سال های اخیر یک باشگاه مان دو بار به فینال آسیا رسیده و سال جاری هم سه تیم به مرحله بعد صعود کردند که این هم اتفاق و دستاورد بزرگی است. من یقین دارم با وجود اینکه مسابقات مرحله نهایی از دو، سه ماه دیگر آغاز می گردد و سخت تر است، حتماً این تیم و بچه ها در کنار ملت ایران و رسانه ها و با تدارک و پشتیبانی خوب ان شاءالله گلیم خود را به خوبی از آب بیرون خواهند کشید. من از آقای نوبخت هم تشکر می کنم که حمایت ویژه ای داشته است. به هر حال ما در وزارت ورزش و فدراسیون احساس تنهایی نمی کردیم. امیدواریم همانطور که بازیکنان در این مسابقات موجبات نشاط و شادی مردم را فراهم کردند، در آینده هم این تیم بتواند موجب نشاط مردم گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 تیر 1400 بروزرسانی: 16 تیر 1400 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1728

به "ادعای وزیر ورزش درباره صعود تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای وزیر ورزش درباره صعود تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید