ارائه لایحه تغییر نرخ خدمات اماکن ورزشی تهران در سال 98

به گزارش مجله زیبایی زندگی، سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران از ارائه لایحه تغییر نرخ خدمات اماکن ورزشی تابعه در سال 98 خبرداد.

ارائه لایحه تغییر نرخ خدمات اماکن ورزشی تهران در سال 98

به گزارش مجله زیبایی زندگی و به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، مجید رباطی سرپرست این سازمان با اعلام این خبر گفت: براساس مصوبه ابلاغی دوازدهم اسفندماه سال 89 شماره 14405، 1497، 160 سازمان ورزش موظف است متناسب با سیاست های عمومی و محاسبه هزینه های جاری و ... تغییرات در نرخ خدمات را در قالب لایحه جهت تصویب به شورای اسلامی شهر تهران ارائه کند.

وی با بیان اینکه تعرفه خدمات اماکن ورزشی تابعه سازمان ورزش از سال 96 تاکنون هیچ گونه افزایشی نداشته است، گفت: تغییر نرخ خدمات ورزشی با توجه به افزایش تعرفه های جاری و هزینه های نگهداشت مجموعه های ورزشی صورت می گیرد و سعی شده تا با توجه به هدف سازمان ورزش مبنی بر نهادینه کردن ورزش در سبد خانوار، حداقل درصد افزایش اعمال گردد.

رباطی توضیح داد: لایحه تغییر نرخ خدمات سال 98 با رویکرد جدید و لحاظ سیاست های مدیریت های شهری در ابتدای سال جاری تهیه شده است.

سرپرست سازمان ورزش شهردرای تهران ادامه داد: برای تدوین لایحه یادشده به مواردی مانند اقشار کم درآمد ومناطق کم برخوردار نگاه ویژه شده است و اعلام نرخ خدمات براساس تقسیمات محله ای انجام و به معلولان و بیماران خاص توجه ویژه شده است.

به گفته رباطی ، امکان رزرو و اشتراک ماهیانه، فصلی و 6 ماهه برای استفاده شهروندان از خدمات ورزشی و مدیریت شناورسازی خدمات ارائه شده با استفاده از فناوری های نوین نیز در لایحه تغیرر نرخ خدمات پیش بینی شده است.

سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران اعلام کرد: مسئولیت پایش و نظارت بر اجرای دستورالمل تعرفه ابلاغی و رعایت ضوابط از سوی کلیه اماکن ورزشی تابعه شهرداری به عهده سازمان ورزش شهرداری تهران است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مرداد 1398 بروزرسانی: 15 مهر 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 219

به "ارائه لایحه تغییر نرخ خدمات اماکن ورزشی تهران در سال 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه لایحه تغییر نرخ خدمات اماکن ورزشی تهران در سال 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید