استان بوشهر در انتصاب بانوان رتبه نخست کشور را دارد

به گزارش مجله زیبایی زندگی، معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: براساس ارزیابی های به عمل آمده این استان در موضوع انتصاب بانوان در پست های مدیریتی به نسبت تعداد مدیران منسوب شده اول است.

استان بوشهر در انتصاب بانوان رتبه نخست کشور را دارد

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به گزارش مجله زیبایی زندگی انلاین به نقل از ایرنا، مجید خورشیدی در سمینار آموزشی توانمندسازی و توان افزایی مهارت های رفتاری و شغلی ویژه بانوان بخشدار، دهیار و مشاوران امور بانوان و خانواده فرمانداران شهرستان تنگستان اضافه نمود: این موضوع نشان از اعتنای مدیریت استان به مساله شایسته سالاری بانوان دارد.

وی اعلام کرد: در انتصاب بانوان باید نهایت دقت انجام گردد چون هم باید وظیفه خود را به خوبی انجام دهند و هم باید جهت را برای حضور دیگر بانوان توانمند روان نمایند.

خورشیدی افزود: بانوان هم رسالت خانه و خانواده را برعهده دارند، هم باید وظیفه خود در پست واگذار شده را به خوبی انجام دهند و هم باید مراقب نگاهی باشند که نکند عملکرد آنها راه را برای بانوان دیگر سخت تر کند.

وی افزود: بانوان به دلیل دقت نظرو جزیی نگری که دارند به طور قالب در پست های مدیریتی واگذار شده به آنان پیروز بودند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر گفت: اگر جامعه بخواهد از 50 درصد جمعیت خود غفلت کند به طور یقین به بخش بزرگی از استعدادهای خود بی اعتنایی نموده است به همین دلیل براساس دستور مدیریت ارشد استان از مدیران دستگاه های اجرایی می خواهم که درانتصاب معاونان و روسای دوایرخود از توان مدیران زن استفاده نمایند.

وی خطاب به بخشداران اضافه نمود: در انجام کارها باید از استعداد بانوان دیگر هم بهره ببرید برخی از استعدادهای نهفته ای وجود دارد که با تشکیل گروه های مشورتی باید شناخته و مورد استفاده قرار گیرند.

خورشیدی افزود: دهیاران، شهرداران و شوراها علاوه بر انجام کارهای عمرانی به کارهای اجتماعی و توسعه منابع انسانی روستا نیز توجه داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اضافه نمود: حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات لازم است.

خورشیدی افزود: دراین دوره با وجود اینکه تعداد داوطلبان خانم در استان بوشهر افزایش دارد اما نسبت به دوره قبل 2 درصد کاهش یافته است و امید می رود به جایی برسیم که50 درصد نمایندگان حائز شرایط نمایندگی از جمعیت خانم ها باشند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 622

به "استان بوشهر در انتصاب بانوان رتبه نخست کشور را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استان بوشهر در انتصاب بانوان رتبه نخست کشور را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید