استیلی: امیدوارم استعفای تاج به تیم امید ضربه نزند

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان ابراز امیدواری کرد، اتفاقات پیش آمده برای فدراسیون فوتبال به بهترین شکل طی شده و تیم امید در آستانه مسابقات انتخابی المپیک متضرر نشود.

استیلی: امیدوارم استعفای تاج به تیم امید ضربه نزند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، حمید استیلی با اشاره به اعلام فهرست نهایی بازیکنان تیم فوتبال امید گفت: از نخستین روزهایی که کارم را در تیم امید شروع کردم با هر عنوانی کوشش کردم خدمت گزار این بچه ها باشم و خودشان در این میان بهترین شاهد هستند که هیچ تفاوتی بین بازیکنان مختلف قائل نبودم. بسیاری از این بچه ها در بازی های آسیایی جاکارتا همراه ما بودند، بسیاری در مرحله مقدماتی و خیلی ها در تمرینات آمدند و به هر دلیل نتوانستند امروز در فهرست نهایی ما قرار بگیرند. با این وجود تمام نفراتی که در این مدت حتی یک روز در کنار تیم امید بودند عضو این تیم محسوب می شوند و ان شاءالله در صورتی که صعود به المپیک محقق گردد تمام آنها در این افتخار سهیم هستند. من شب گذشته در فرودگاه هم با بچه ها صحبت و از آنها تشکر کردم که در این مدت کنار ما بودند.

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان درباره شاخصه های انتخاب 23 بازیکن نهایی توضیح داد: من و دستیارانم صادقانه و بدون تعارف در خصوص همه موضوعات صحبت نموده ایم و وجدان مان آسوده است که به جز شایستگی فنی و اخلاقی هیچ عامل دیگری در این انتخاب دخیل نبوده است. بارها گفتم سخت ترین کار انتخاب فهرست نهایی است، چون واقعاً در برخی از پست ها فاصله فنی بسیار کم بود، اما به هیچ چیزی به جز شایستگی فنی و اخلاقی بازیکنان در این انتخاب توجه نکردیم و کوشش کردیم بهترین و آماده ترین بازیکنان در فهرست نهایی قرار بگیرند. برخی از بچه ها از دو سال پیش کنار ما بودند و در مسابقات مختلف و حتی در صعود به مرحله نهایی یاری کردند، اما امروز برخی از نفراتی انتخاب شدند که در شرایط مسابقه قرار داشتند و در بازی های لیگ شایستگی و عملکرد خودشان را به خوبی نشان دادند. انتخاب بین این نفرات واقعاً سخت بود و عبور از نام برخی از بازیکنان برای خود من مشکل بود، اما کوشش کردیم منصفانه و منطقی تصمیم گیری کنیم. به عقیده من هر انتخابی ممکن است اشتباهاتی داشته باشد که امیدوارم این فهرست با کمترین اشتباه تنظیم شده باشد.

استیلی پیرامون علت خروج نام یونس دلفی از لیست بازیکنان تیم امید نیز گفت: دلفی بازیکن بسیار خوب و شایسته ای است که در مسابقات زیادی کنار ما بود، اما آقایان خانلری و دکتر شهاب از کمیته پزشکی به من اعلام کردند براساس اعلام پزشک باشگاه شارلوا ایشان مصدوم است و حتی در سه هفته گذشته تمرین نداشته است. به هر صورت من با خود دلفی صحبت کردم که گفت مصدومیتش برطرف شده با این وجود از او خواستیم در تهران حاضر گردد و تست های آمادگی جسمانی و پزشکی را پشت سر بگذارد که متأسفانه باشگاه شارلوا با این درخواست مخالفت کرد و دلفی نتوانست به تهران بیاید. این موضوع برای ما اهمیت زیادی داشت، چرا که نمی توانستیم روی انتخاب نفرات با وجود مصدومیت ریسک کنیم. سعی کردیم آماده ترین بازیکنان را بر مبنای تست ها و حضور در شرایط مسابقه انتخاب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان در خاتمه گفت: شرایطی که در این روزهای اخیر پیش آمده و اتفاقات فدراسیون شوک بزرگی به ما وارد کرد و واقعاً تحت تاثیر این اتفاق قرار داریم. آقای تاج در این مدت همواره حامی تیم امید بود و البته در حال حاضر هم نگرانی هایی برای شرایط تیم داریم. خود من از صبح در فدراسیون و مرکز ملی فوتبال حضور دارم و بعد از سفر هنوز به منزل نرفتم. امیدواریم این شرایط و اتفاقات به بهترین شکل طی گردد و تیم امید در آستانه رویداد مهم آسیایی متضرر نگردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 1 اسفند 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 683

به "استیلی: امیدوارم استعفای تاج به تیم امید ضربه نزند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: امیدوارم استعفای تاج به تیم امید ضربه نزند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید