افزایش کمیسیون بارنامه تانکر ها واقعیت ندارد ، صدور روزانه 100 هزار بارنامه

به گزارش مجله زیبایی زندگی، مدیرکل حمل کالای سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: کمیسیون بارنامه تانکر های حمل سوخت هیچ افزایشی نداشته است و انتشار اخباری مبنی بر افزایش 50 درصدی این کمیسیون کذب است.

افزایش کمیسیون بارنامه تانکر ها واقعیت ندارد ، صدور روزانه 100 هزار بارنامه

برای سفر با تور پوکت همراه ما باشید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، غلامحسین دغاغله گفت: خبری مبنی بر افزایش کمیسیون بارنامه تانکر های حمل سوخت منتشر شده بود که سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای این موضوع را تکذیب می نماید.

وی با تأکید براینکه هیچگونه افزایشی در کمیسیون برنامه تانکر های حمل سوخت اعمال نشده است، گفت: کمیسیون شرکت ها عدد تعیینی است و پروسه خاصی دارد و سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در زمینه کمیسیون شرکت ها بخشنامه تعیین به استان ها ابلاغ نموده است.

مدیرکل حمل کالای سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای اضافه نمود: پس از طرح خبر اشتباه افزایش 50 درصدی کمیسیون بارنامه تانکر ها موضوع را به سرعت از 6 استان بزرگ نفتی کشور پیگیری کردیم که به ما اعلام شد این خبر صحبت ندارد و ما به عنوان متولی حمل ونقل بار جاد ه ای این افزایش قیمت را تکذیب می کنیم.

دغاغله اظهار کرد: روزانه 90 هزار تا 100 هزار برگ بارنامه صادر می گردد و جابه جایی کالا ها در جاده ها انجام می گردد.

وی شرح داد: این رقم در 6 روز هفته همان 90 تا 100 هزار برگه بارنامه است و فقط آدینه ها به دلیل تعطیلی 40 درصد این رقم بارنامه کاهش می یابد.

مدیرکل حمل کالای سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای تأکید کرد: ظرف دیروز و امروز موضوع بارنامه ها را آنالیز کردیم و شرایط عادی است و حمل ونقل کالا طبق روال و برنامه در کشور به صورت منظم در حال اجرا است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 612

به "افزایش کمیسیون بارنامه تانکر ها واقعیت ندارد ، صدور روزانه 100 هزار بارنامه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش کمیسیون بارنامه تانکر ها واقعیت ندارد ، صدور روزانه 100 هزار بارنامه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید