برانکو: من هیچ فرصتی به پرسپولیس نداده ام!

به گزارش مجله زیبایی زندگی، شب گذشته علی رغبتی در صفحه شخصی خود خطاب به هواداران پرسپولیس اظهار داشت که با برانکو توافقاتی اجرا شده و این مربی قبول کرده که مطالبات وی دو هفته دیگر پرداخت خواهد شد.

برانکو: من هیچ فرصتی به پرسپولیس نداده ام!

با ما همراه باشید و درباره safarbaran بیشتر بدانید.

همچنین طی روزهای اخیر در صفحات مجازی مباحثی مبنی بر اینکه سرمربی سابق پرسپولیس به این باشگاه فرصت داده مطرح شده اما برانکو در گفت و گو با فارس تمامی این خبرها را تکذیب کرد.

برانکو ایوانکوویچ در واکنش به این ادعاها و اینکه آیا قبول کرده به پرسپولیس فرصت دو هفته ای دیگری بدهد گفت: هواداران عزیز که همیشه همراه پرسپولیس بودید، شما باید بدانید اصل قهرمانی ها به خاطر حمایت های شماست و من و بقیه کادر فنی و بازیکنان در وهله بعد از موفقیت های تیم تاثیر داشتید پس شما باید در جریان همه امور قرار بگیرید.

وی اضافه کرد: یکی دو روز پیش بود که فردی با عنوان اینکه نماینده باشگاه پرسپولیس است نزد من آمد و گفت می خواهد در یک رستوران با من قرار بگذارد اما به او اعلام کردم که فقط در فدراسیون فوتبال عمان با وی جلسه خواهم گذاشت.

سرمربی اسبق پرسپولیس تاکید کرد: این فرد که در واقع یک بازرگان است و مدارک کار او را در اختیار دارم با نامه ای از طرف باشگاه نزدم آمد و خواستار فرصت برای پرداخت مطالباتم از باشگاه پرسپولیس شد اما درخواست او را رد کردم اما در کمال تعجب شنیدم مسئولان باشگاه در فضای مجازی و رسانه ها عنوان کردند از من فرصت رفته اند.هواداران پرسپولیس بدانند من نه کتبا و نه شفاها با این درخواست موافقت نکردم. وقتی آقایان دروغ به این بزرگی را در عرض 24 ساعت به مردم می گویند، من چگونه باید حرف این ها را باور کنم؟

وقتی این رفتارها با من صورت می گیرد چطور حرف این آقایان را قبول کنم؟ هواداران به من حق بدهند بعد از 24 ماه دروغ شنیدن حرف ها را باور نکنم. مطمئنا با این اتفاق ادامه پیگیری های حقوقی انجام خواهد شد و عواقب این کارها دیگر پای من نیست. به حد کافی فرصت ها سوزانده شده است، چه به لحاظ مذاکره و چه فرصت هایی که فیفا به آنها داده است.

برانکو تاکید کرد: من این صحبت ها را انجام دادم که هواداران در جریان باشند که آقایان دست به چه اقداماتی زدند. این نوع رفتارها زیبنده نیست و بهتر است صادقانه همه چیز را به هواداران بگویند. تاکید می کنم فرصتی به باشگاه ندادم و منتظر هستم مطالباتم در اسرع وقت به حسابم واریز شود.

منبع: فرارو
انتشار: 7 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1255

به "برانکو: من هیچ فرصتی به پرسپولیس نداده ام!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: من هیچ فرصتی به پرسپولیس نداده ام!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید