تازه ترین اختلاف استراماچونی با استقلال پس از واریز پول، سرمربی ایتالیایی 50 هزار یورو بیشتر می خواهد

به گزارش مجله زیبایی زندگی، سخنگوی وزارت ورزش و جوانان گفت که سرمربی استقلال 50-40 هزار یوریو بیش از آنچه به حسابش واریز شده درخواست نموده است.

تازه ترین اختلاف استراماچونی با استقلال پس از واریز پول، سرمربی ایتالیایی 50 هزار یورو بیشتر می خواهد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش مجله زیبایی زندگی، مازیار ناظمی سخنگوی وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به این سوال که استراماچونی در دیدار فردا با شاهین شهرداری بوشهر روی نیمکت استقلال می نشیند؟ گفت: از ساعتی که معین شد استراماچونی قراردادش را فسخ نموده بنا به دستور وزیر ورزش وارد موضوع شدیم و یاری کردیم. به دلیل تحریم های ظالمانه، پول سرمربی استقلال 4 بار به حسابش واریز شد اما برگشت خورد.

وی ادامه داد: آقای خلیل زاده پول را به صورت نقدی به ترکیه برد تا به وسیله سفارت ایتالیا به حساب استراماچونی واریز گردد. سفیر ایتالیا با استراماچونی صحبت کرد تا حسابی در ایتالیا باز کند. مبلغ واریزی 108 هزار و 500 یورو بود اما استراماچونی 50-40 هزار یورو بیشتر خواسته است که این کار هم انجام می گردد. فکر نمی کنم در حوزه اقتصادی دیگر مسئله ای وجود داشته باشد!

سخنگوی وزارت ورزش و جوانان مطرح کرد: در مورد کم شدن مدت زمان قرارداد استراماچونی از دو به یک سال هم یا باید این قرارداد فسخ و قرارداد جدیدی امضا یا متممی به قرارداد او اضافه گردد. این موضوع به وسیله ایمیل هم قابل حل است.

ناظمی در مورد اظهارنظر استراماچونی که گفته معجزه ای باید رخ دهد تا به استقلال برگردد، گفت: معجزه همین موضوع پرداخت مبلغ قرارداد سرمربی استقلال بوده که انجام شد. این پول الان در حسابش است و منتظر اعلام وصول هستیم. از طرف ما هر کاری که لازم بوده اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 آذر 1398 بروزرسانی: 28 آذر 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 520

به "تازه ترین اختلاف استراماچونی با استقلال پس از واریز پول، سرمربی ایتالیایی 50 هزار یورو بیشتر می خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تازه ترین اختلاف استراماچونی با استقلال پس از واریز پول، سرمربی ایتالیایی 50 هزار یورو بیشتر می خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید