خبرنگاران فروش ساختمان های فرهنگی ایران در کانادا مغایر حقوق بین الملل است

به گزارش مجله زیبایی زندگی، تهران - خبرنگاران- سخنگوی وزارت امور خارجه فروش ساختمان های فرهنگی ایران در کانادا را مغایر حقوق بین الملل دانست و به دولت این کشور هشدار داد: در صورت لغو نکردن این تصمیم غیرقانونی و جبران خسارات وارده، ایران منطبق با موازین بین المللی نسبت به استیفای حقوق خود اقدام می نماید.

خبرنگاران فروش ساختمان های فرهنگی ایران در کانادا مغایر حقوق بین الملل است

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

سید عباس موسوی روز آدینه در واکنش به اجرای حکم دادگاه کانادایی در فروش ساختمان های فرهنگی ایران در کانادا این اقدام را غیرقانونی و در تقابل آشکار با حقوق بین الملل دانست.

وی با محکوم کردن فروش ساختمان های فرهنگی ایران در کانادا خواهان اعاده سریع این املاک و دارایی ها شد.

سخنگوی وزارت امور خارجه با یادآوری اینکه دولت جمهوری اسلامی ایران در حفظ حقوق مردم خود با هیچ دولتی مماشات نمی کند، خواهان اعاده سریع این املاک و دارایی ها شد.

موسوی هشدار داد در صورت عدم لغو این تصمیم غیرقانونی و جبران خسارات وارده، جمهوری اسلامی ایران منطبق با موازین بین المللی راسا نسبت به استیفای حقوق خود اقدام نموده و در این صورت مسئولیت تمامی عواقب آن بر عهده دولت کانادا خواهد بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 فروردین 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 855

به "خبرنگاران فروش ساختمان های فرهنگی ایران در کانادا مغایر حقوق بین الملل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فروش ساختمان های فرهنگی ایران در کانادا مغایر حقوق بین الملل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید