خودکشی بازیکن فوتبال به خاطر نژادپرستی

به گزارش مجله زیبایی زندگی، بازیکن 20 ساله سابق تیم فوتبال آث میلان به دلیل مسائل نژادپرستی حاد در ایتالیا دست به خودکشی زد.

خودکشی بازیکن فوتبال به خاطر نژادپرستی

به گزارش خبرنگاران، خبری تکان دهنده در روز گذشته ایتالیا را در شوک بزرگی فروبرد. بازیکن 20 ساله سابق میلان به نام سید ویسین به دلیل نژادپرستی دست به خودکشی زد.

به نقل از کوریره دلاسِرا، این بازیکن جوان که در میلان بازی نموده و اکنون برای بنونتو توپ می زد، روز گذشته دست به خودکشی زد و دلیل آن را مسائل نژادپرستی در ایتالیا دانست.

این بازیکن یادداشتی پیش از خودکشی برای کشور ایتالیا گذاشت و از مسائل حادّ نژادپرستی در آن صحبت کرد.

این بازیکن نوشت: به هر کجا که می روم، سنگینی نگاه های بدبینانه، مغرض، منزجرکننده و ترسناک مردم را احساس می کنم. من مهاجر نیستم و من از کودکی به فرزندی پذیرفته شدم و به یاد دارم که همه مرا دوست داشتند.

وی ادامه داد: هر کجا که می رفتم همه با خوشحالی، احترام و کنجکاوی با من صحبت کردند ولی اکنون به نظر می رسد همه چیز وارونه شده است.

سید وسین نوشت: من شغلی پیدا نموده بودم و گارسن رستورانی بودم ولی مجبور شدم آن را ترک کنم زیرا افراد زیادی به خصوص افراد مسن و خانم های سفیدپوست سن بالا، کار من را رد کردند و نمی خواستم من برایشان سفارش بگیرم و بیاورم. گویی من باید اثبات می کردم به آن مردم که مثل آنها هستم. من هم یک ایتالیایی هستم.

بازیکن 20 ساله ادعا کرد که شرمنده از این موضوع است و کاش رنگ صورتش متفاوت با دیگران نبود. این نامه را روان شناس ویسین پیدا کرد و در اختیار رسانه های ایتالیا قرار داد.

منبع: فارس

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1706

به "خودکشی بازیکن فوتبال به خاطر نژادپرستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودکشی بازیکن فوتبال به خاطر نژادپرستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید