سران عراق و حشد شعبی: تمام اقدامات را برای جلوگیری از تکرار تجاوزات به کار می گیریم

به گزارش مجله زیبایی زندگی، سران قوای مجریه و مقننه و رئیس جمهوری عراق در نشستی به همراه فرماندهان حشد شعبی تاکید کردند تمام اقدامات را برای جلوگیری از تجاوزات به خاک عراق به کار خواهند گرفت.

سران عراق و حشد شعبی: تمام اقدامات را برای جلوگیری از تکرار تجاوزات به کار می گیریم

به گزارش گروه بین الملل مجله زیبایی زندگی به نقل از شبکه الفرات، برهم صالح رئیس جمهوری عراق روز دوشنبه در کاخ السلام میزبان عادل عبدالمهدی نخست وزیر، محمد حلبوسی رئیس مجلس، فالح الفیاض رئیس هیئت حشد شعبی و شماری از فرماندهان حشد شعبی از جمله هادی العامری بود.

بر اساس بیانیه ریاست جمهوری عراق، در این نشست بر نقش قهرمانانه نیروهای حشد شعبی در کنار دیگر تشکلات نیروهای مسلح در نبردهای آزادیبخشی و بیرون راندن داعشی ها و تروریسم تاکید شد.

این بیانیه آورده است در این نشست تاکید شد که تجاوزات اخیر به حشد شعبی، بخشی از کوشش ها برای منصرف کردن حشد و مجموعه دفاع ملی از ایفای نقش مهم و پیاپی خود برای نابودی بقایای داعش و رهایی نهایی از تروریسم و خطرات آن علیه عراق و کشورهای منطقه و دنیا است و این تجاوزات یک اقدام خصمانه آشکار است که عراق قدرتمند را هدف قرار داده است و عراق به وسیله دولت و تمام کانال های موثر و سازمان های بینالمللیو منطقه ای، تمام اقدامات لازم را برای بازداشتن متجاوزان و دفاع از عراق و امنیت و حاکمیت آن بر اراضی اش انجام خواهد داد.

در این چارچوب، شرکت کنندگان در نشست کاخ السلام بر اهمیت تمرکز بر هدف اساسی یعنی مبارزه با تروریسم و پاکسازی خاک عراق از بقایای آن تاکید نموده و خاطر نشان کردند که حاکمیت عراق و سلامت مردم آن خط قرمز است و دولت مامور است از آنها در برابر هرگونه تجاوزی حمایت کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 مهر 1398 بروزرسانی: 15 مهر 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 299

به "سران عراق و حشد شعبی: تمام اقدامات را برای جلوگیری از تکرار تجاوزات به کار می گیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سران عراق و حشد شعبی: تمام اقدامات را برای جلوگیری از تکرار تجاوزات به کار می گیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید