سناریوهای کرونایی احتمالی برای سفرها، تشدید پروتکل ها یا محدودیت

به گزارش مجله زیبایی زندگی، در شرایطی که از احتمال محدودتر شدن ترددهای بین استانی و سفرهای مردم حتی با وسایل حمل ونقل عمومی خبرهایی منتشر شده است، معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: سناریوهای مختلفی در این زمینه ممکن است وجود داشته باشد که آماده اجرای آن هستیم اما تا به امروز چیزی ابلاغ نشده است.

سناریوهای کرونایی احتمالی برای سفرها، تشدید پروتکل ها یا محدودیت

به گزارش خبرنگاران، در پی هشدار مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و بالا رفتن آمار ابتلاء به کرونای انگلیسی، بعضی اخبار و شنیده ها مبنی بر محدودیت بیشتر سفرهای مردم در اسفند ماه منتشر شد.

شهرام آدم نژاد - معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی - در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: مسلما در شرایط کنونی حمل ونقل عمومی با رعایت پروتکل های سختگیرانه تر به کار خودشان ادامه می دهند اما اگر شرایط از نظر شیوع ویروس کرونا به حدی بد گردد که مجبور شویم حمل و نقل عمومی را نیز محدود کنیم، این اتفاق نیز خواهد افتاد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا سفرهای مردم در اسفند ماه در راستای افزایش نگرانی ها برای بالاتر رفتن آمارهای شیوع ویروس کرونا به ویژه از نوع انگلیسی محدودتر خواهد شد؟ اضافه کرد: تا کنون ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا در این راستا نداشته ایم و بنابراین پروتکل های سابق بر مناطق آبی، زرد، نارنجی و قرمز حاکم است.

معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی با بیان ایکه اگر پروتکل یا محدودیت جدیدی اعلام گردد وزارت کشور، ستاد ملی مقابله با کرونا یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آن را اعلام خواهد نمود، گفت: مسلما وزارت راه و شهرسازی نیز به عنوان یکی از اعضای اصلی ستاد ملی مقابله با کرونا خود را موظف به اجرای مصوبات و ابلاغیه های بهداشتی در این زمینه می داند و اگر محدودیت جدیدی ابلاغ گردد مصمم آن را اجرا خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1533

به "سناریوهای کرونایی احتمالی برای سفرها، تشدید پروتکل ها یا محدودیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سناریوهای کرونایی احتمالی برای سفرها، تشدید پروتکل ها یا محدودیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید