سهمیه جدید کاغذ نشریات کشور توزیع شد

به گزارش مجله زیبایی زندگی، اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی گفت: فهرست سهمیه کاغذ نشریات کشور نهایی شده و در اختیار شرکت های مربوطه برای توزیع قرار گرفته است.

سهمیه جدید کاغذ نشریات کشور توزیع شد

به گزارش گروه اجتماعی مجله زیبایی زندگی، به نقل از روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی در این اطلاعیه آماده است: با توجه به آنالیز کارشناسی درخواست هایی که از سوی مدیران نشریات به این اداره کل واصل شده و همچنین میزان کاغذ موجود، فهرست نهایی سهمیه کاغذ نشریات به میزان 473 تن، آماده و برای توزیع در اختیار شرکت های مربوطه نهاده شد.

براین اساس مدیران مسئول نشریات می توانند با مراجعه به حساب کاربری خود در سامانه جامع رسانه های کشور از میزان و نحوه دریافت کاغذ تخصیص یافته آگاه شوند.

همچنین کاغذ تخصیص یافته برای روزنامه ها نیز طی روز های آینده توزیع می گردد.

شایان ذکر است از ابتدای سال 98 تا کنون، 12 هزار و پانصد تن کاغذ با قیمت مصوب و ارز دولتی میان نشریات و روزنامه های کشور توزیع شده است. همچنین یک نوبت کاغذ دیگر تا سرانجام سال میان نشریات و روزنامه ها توزیع خواهد شد.

با توجه به اطلاعیه اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی مورخ 19 آبان 98 در مورد یارانه و کاغذ مطبوعات، این اداره کل آماده پاسخگویی به اعتراض و انتقاد احتمالی در مورد فهرست یاد شده می باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 839

به "سهمیه جدید کاغذ نشریات کشور توزیع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهمیه جدید کاغذ نشریات کشور توزیع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید