طالبان: منطقه گرین ویلیج در کابل کاملا نظامی است، انتقام ملت را گرفتیم

گروه طالبان پس از حمله شب گذشته در حوزه نهم گفت که منطقه گرین ویلیج کاملا نظامی است و مردم عادی در آن زندگی نمی نمایند بنابراین امارت اسلامی قاتلان ملت را به سزای اعمالشان رسانده است.

طالبان: منطقه گرین ویلیج در کابل کاملا نظامی است، انتقام ملت را گرفتیم

به گزارش خبرنگاران، منطقه گرین ویلیج در حوزه نهم امنیتی شهر کابل در جهت بزرگراه ننگرهار و در نزدیکی گمرک قرار گرفته است که شماری از موسسات خارجی و یک مهمانخانه را در خود جای داده است.

طالبان شب گذشته در پی انجام حمله انتحاری به این منطقه حمله کردند که تاکنون این رویداد 16 کشته و 120 زخمی برجا گذاشته است.

گروه طالبان پس از این حمله گفت که بیشتر ساکنان گرین ویلیج نظامیان خارجی و داخلی هستند و در این منطقه افراد غیرنظامی یا مردم عادی زندگی نمی نماید.

در این بیانیه آمده است که حتی به دلایل امنیتی به کسی اجازه داده نمی گردد که به این منطقه نزدیک شوند بنابراین منطقه بطور کامل نظامی است اما بعضی رسانه ها گفته اند که طالبان به مردم عادی صدمه وارد نموده است.

بر اساس بیانیه طالبان، حمله به گرین ویلیج در حالی صورت گرفته است که نظامیان خارجی و داخلی افغانستان در سراسر این کشور علیه خانه های افغان ها ادامه می دهند.

این گروه تاکید نمود که منتقدان منطقه نظامی گرین ویلیج باید درک نمایند که هر کنش نیز واکنش خود را به دنبال دارد و نظامیان خارجی و داخلی در این منطقه که وحشت در روستاهای افغانستان ایجاد می نمایند نباید در مراکز نظامی آرامش داشته باشند.

طالبان گفت که امارت اسلامی از ملت نمایندگی می نماید و انتقام خون قاتلان آنها را مسئولیت خود می داند.

این بیانیه تاکید نمود که بمبارانها و عملیاتها تاثیری در وضعیت جنگ افغانستان ندارد و تنها چهره آنها را رسوا می نماید.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 16 مهر 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 321

به "طالبان: منطقه گرین ویلیج در کابل کاملا نظامی است، انتقام ملت را گرفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طالبان: منطقه گرین ویلیج در کابل کاملا نظامی است، انتقام ملت را گرفتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید