عملکرد تمامی دروازه بان حاضر در لیگ نوزدهم

به گزارش مجله زیبایی زندگی، از ابتدای لیگ برتر، 33 دروازه بان مختلف در 16 تیم حاضر در رقابت ها درورن دروازه تیم شان قرار گرفتند.

عملکرد تمامی دروازه بان حاضر در لیگ نوزدهم

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، تیم های حاضر در رقابت های لیگ برتر فوتبال منتظر اعلام سازمان لیگ فدراسیون برای ازسرگیری لیگ نوزدهم هستند و بازیکنان هم به صورت انفرادی و در برخی موارد هم به شکل چند نفره، بدن های خود را برای آغاز تمرینات آماده نگه داشته اند.

در 16 تیم حاضر در لیگ نودزهم، تا به حال 33 سنگربان مختلف روی خط دروازه ایستاده و از دروازه تیم شان محافظت کرده اند.

در این گزارش به بررسی عملکرد این نفرات پرداختیم:

در تیم صدرنشین پرسپولیس، طی 20 بازی اخیر، علیرضا بیرانوند 13 و بوژیدار رادوشوویچ 7 بار درون دروازه ایستاده اند که تعداد کلین شیت های این 2 دروازه بان به صورت برابر 6 بار بوده است.

پیام نیازمند، که یکی از 4 دوزاه بان های ثابت لیگ نوزدهم، در تیم رده دومی سپاهان اصفهان بوده، پیروز به ثبت 13 کلین شیت شده و دیگر دوزاه بان های ثابت امسال یعنی، مهدی رحمتی (شهرخودرو خراسان)، رشید مظاهری (تراکتور تبریز) و حسین حسینی (استقلال) به ترتیب 10، 9 و 4 بار دورازه تیمشان را بسته نگه داشته اند.

دیگر دروازه بانی که بیشترین تعداد بازی در لیگ نوزدهم را داشته است، شهاب گردان سنگربان فولاد اهواز با انجام 20 بازی و 9 کلین شیت از بهترین های لیگ بوده و احسان مرادیان هم در تنها شانس خود برای قرار دریافت در ترکیب یازده نفره فولاد، پیروز به بسته نگه داشتن دروازه تیمش شد.

در گل گهر سیرجان میلاد فراهانی با انجام 19 بازی و 4 کلین شیت انتخاب اول کادر فنی تیمش بود و مهرداد بشاگردی هم در 2 دیداری که در ترکیب اصلی قرار گرفت یک بار دروازه گل گهر را بسته نگه داشت.

ماکسیم کویلیتایا در شاهین شهرداری بوشهر به عنوان دروازه بان اصلی 18 و ابوالفضل درویش وند 3 بار در چارچوب دروزاه قرار دریافتد که دروزاه بان گرجستانی 3 بار پیروز به ثبت کلین شیت شد.

در تبریز و در تیم ماشین سازی حامد لک 17 و علیرضا حیدری 4 بار به عنوان دروازه بان اصلی در ترکیب قرار دریافتد و دروازه بان پرحاشیه تبریزی ها پیروز به ثبت 7 کلین شیت شد.

وحید شیخ ویسی، مهدی امینی و آرام هاپراتیان، 3 دروزاه بان خودروسازان تهرانی، به ترتیب 12، 7 و 2 بازی برای پیکان تهران انجام داده اند و شیخ ویسی 2 و امینی یک بار دروازه تیم شان را بسته نگه داشته اند.

در تیم صنعت نفت آبادان ناصر سالاری پس از انجام 15 بازی، آمار 5 کلین شیت را در کارنامه خود به ثبت رسانده و محمد دریس نیز با 6 بازی و 2 کلین شیت به عنوان دروزاه بان ذخیره آبادانی ها معرفی می شود.

اما لقب بی ثبات ترین دروازه بان ها در بین تیم های لیگ رجحان را باید به دروازه بان ها ذوب آهن اصفهان اختصاص داد. جایی که از ابتدای لیگ نوزدهم 4 دروازه بان مختلف برای این تیم به میدان رفته اند. معراج اسماعیلی، یوسف بهزادی، مهدی خلیل لبنانی و محمد باقر صادقی هر کدام 8، 7، 5 و یک بازی کردند و در این بین اسماعیلی 5 و بهزادی و خلیل هر کدام 2 بار پیروز به بسته نگه داشتن دروازه ذوبی ها شدند.

در پارس جنوبی هم فرناندو دخسوس برزیلی و مسعود پورمحمد 2 دروازه بان این تیم بودند که دخسوس آمار 14 بازی و 2 کلین شیت و پورمحمد 7 بازی و 2 کلین شیت را در کارنامه خود به جای گذاشتند.

نساجی مازنداران هم تغییرات زیادی در خط دروازه داشت و محمد رضایی پس از 5 بازی و یک کلین شیت جای خود را به علیرضا حقیقی داد. دروازه بان اصلی تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 برزیل، پس از 12 بازی، 6 بار دروازه مازندرانی ها را بسته نگه داشت و در این بین، نیما میرزاد هم که 4 بار در ترکیب اصلی نساجی قرار داشت، 2 بار پیروز به ثبت کلین شیت شد.

حامد فلاح زاده یکی از با ثبات ترین گلر های لیگ نوزدهم 16 بار برای سایپا به میدان رفت و 4 بار هم دروازه نارنجی پوشان را بسته نگه داشت. احمد گوهری و محمدحسین اکبرمنادی هم به ترتیب 3 و 2 بار به عنوان نفر اول در دروازه قرار دریافتد که البته پیروز به ثبت کلین شیت نشدند.

سوشا مکانی، حبیب فر عباسی و احمد گوهری هم 3 دروزاه بان اصلی نفت مسجدسلیمان بودند. مکانی آمار 12 بازی و 7 کلین شیت، فرعباسی 7 بازی و 3 کلین شیت و گوهری 2 بازی و یک کلین شیت را در کارنامه خود قرار داده اند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1019

به "عملکرد تمامی دروازه بان حاضر در لیگ نوزدهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد تمامی دروازه بان حاضر در لیگ نوزدهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید