فاصله شکننده ترامپ با بایدن در ایالت جورجیا

به گزارش مجله زیبایی زندگی، گزارش شبکه خبری سی. ان. ان حاکی است با ادامه شمارش آرا پستی، فزونی ترامپ در ایالت جورجیا کاهش یافته و بسیار شکننده شده است.

فاصله شکننده ترامپ با بایدن در ایالت جورجیا

به گزارش ایرنا از سی. ان. ان، یک مقام انتخاباتی ایالت جورجیا روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری کوتاه به خبرنگاران گفت: در این ایالت بیش از 60 هزار برگ رای که به صورت پستی ارسال شده هنوز شمارش نشده است.

بر پایه این گزارش فاصله آرای جو بایدن و دونالد ترامپ در ایالت جنوبی جورجیا به حدود 18 هزار رای رسیده است که این اختلاف 2 روز قبل حدود 300 هزار رای بود.

دونالد ترامپ با شمارش 98 درصد آراء همچنان پیشتاز است اما بنا بر گزارش ها، آرای باقی مانده اکثرا در مناطقی مانند فولتون و کلایتون به صندوق ریخته شده که در انتخابات های قبل دموکرات ها اغلب آرای بیشتری کسب نموده اند.

سی ان ان می گوید در بخش فولتون که چندین هزار رای هنوز شمارش نشده، جو بایدن نزدیک به 73 درصد آرا را از آن خود نموده و در شهرستان کلایتون هم که چند هزار رای هنوز شمارش نشده بایدن 85 درصد آرا را کسب نموده است با این حال گزارشگر سی. ان. ان می گوید این شرایط تضمین نمی کند که جو بایدن 85 درصد آرا پستی منطقه را کسب کند.

ایالت جورجیا 16 رای الکترال دارد.، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1348

به "فاصله شکننده ترامپ با بایدن در ایالت جورجیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاصله شکننده ترامپ با بایدن در ایالت جورجیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید