فقط به مدال طلا قایقرانی فکرمی کنم، خداحافظی بعدازکسب سهمیه المپیک

به گزارش مجله زیبایی زندگی، عادل مجللی در تبادل نظر با خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت خود پیش از مسابقات آسیایی اندونزی، اظهار کرد: از اواخر اسفند سال گذشته در اردوی تیم ملی قایقرانی هستم و خدارا شکر تمرینات به خوبی پیش می رود.

فقط به مدال طلا قایقرانی فکرمی کنم، خداحافظی بعدازکسب سهمیه المپیک

مجللی که هم اکنون آخرین اردوی آماده سازی را در کشور لهستان پشت سر می گذارد، اضافه کرد: برای مسابقات آسیایی که از تاریخ 11 تا 16 آبان ماه در کشور اندونزی برگزار می گردد، آماده می شوم.

وی درباره مربی لهستانی رشته کانو کانادایی گفت: ورزشکاران چینی زیرنظر آقای مارک (پلوخ) در دو دوره المپیک آتن و پکن توانستند مدال طلا کسب نمایند و وی در عرصه مربیگری افتخارات زیادی دارد.

وی اظهار داشت: از زمانی که با این مربی کار می کنم به مدالی جز طلا فکر نمی کنم و فقط با کسب این مدال می توانم سهمیه المپیک بگیرم.

مدیرکل قبلی ورزش ماهی یکبار با من تماس می گرفت

این ملی پوش گلستانی با بیان اینکه هدفم تنها کسب سهمیه نیست، اظهار کرد: من هروقت به قولی که داده ام، عمل نموده ام و این بار نیز شما شاهد خواهید بود به اهدافم خواهم رسید.

مجللی درباره اظهارات اخیر مدیر تیم های ملی مبنی بر تکرار نشدن اشتباهات گذشته از سوی این ورزشکار اظهار کرد: در این خصوص من واقعا منظور ایشان را متوجه نشدم.

وی اضافه کرد: من تا الان اشتباهی در هیچ مسابقه ای انجام نداده ام و جالب اینجا است که امسال بهترین نتایج فدراسیون قایقرانی را در طول تاریخ کسب نموده ام.

وی همچنین درباره میزان توجه مسئولان ورزش استان بیان نمود: انتظار زیادی درباره مسائل مادی ندارم اما مدیرکل قبلی ورزش استان حداقل ماهی یکبار با من تماس می گرفت و جویای احوالم می شد اما اکنون اینگونه نیست.

بعد از کسب سهمیه المپیک، خداحافظی می کنم

ملی پوش مسابقات قایقرانی در بخش کانو کانادایی کشورمان با بیان اینکه امسال هزینه های زیادی انجام داده ام، گفت: هر چه هدیه ریاست جمهوری بود هزینه کردم و با این وضعیت بعد از کسب سهمیه از ورزش خداحافظی خواهم کرد.

عادل مجللی توضیح داد: من فقط برای کسب سهمیه به ورزش ادامه می دهم زیرا می خواهم این طلسم را بشکنم و عملکرد به یاد ماندنی باقی بگذارم.

مجللی درباره وضعیت برادر کوچکتر و ملی پوش خود نیز گفت: با حبیب صحبت کردم و تصمیم گرفتیم وی دیگر تمرین نکند زیرا فایده ای ندارد!

وی ادامه داد: حبیب اگر واقعا 2 سال مداوم تمرین کند مطمئن باشید در سرعت از من بهتر خواهد شد، اما من این همه تمرین نموده ام نتیجه چه شد؟ الان وقتی قایقرانی را کنار بگذارم حداقل 10 تا عمل جراحی باید انجام دهم.

وی با انتقاد از اهدای هدایای نامتعارف به او پس از کسب برنز آسیا اظهار داشت: روزانه چهار وعده تمرین انجام می دهم که هر وعده دست کم دو ساعت طول می کشد برای رقابت بر سر چند صدم یا هزارم ثانیه اما بعد از کسب مدال هدایایی مانند دیس و پتو به من می دهند!

این ملی پوش قایقرانی در سرانجام از هیئت قایقرانی استان قدردانی کرد و گفت: من از هیئت استان راضی هستم زیرا همواره برنامه های خوبی برای من و دوستانم داشته اند.

تمجید فدراسیون دنیای از عملکرد مجللی

لازم به ذکر است؛ عادل مجللی متولد سال 72 در شهرستان بندرترکمن استان گلستان، در مسابقه نهایی کانوی یکنفره 200 متر مردان بازی های آسیایی 2014 با حریفانی از اندونزی، قزاقستان، ازبکستان، چین، ژاپن، کره، تاجیکستان و هند رو به رو شد و در نهایت با زمان 39 ثانیه و 669 هزارم ثانیه در صندلی سوم ایستاد و مدال برنز کسب کرد.

مجللی با قرار دریافت در رده نهم دنیا بهترین نتیجه قایقرانان کشورمان در طول تاریخ حضور در کاپ دنیای آبهای آرام در یک ماده المپیکی را به دست آورده است. وی در سال 91 در مسابقات زیر 23 سال اسلواکی3 مدال طلا کسب کرد. پیش از آن در سال 2009 در 3 رشته شرکت کرد و یک طلا، یک نقره و یک برنز به دست آورد.

در سال 2011 در رده بزرگسالان مسابقات قهرمانی آسیا به نشان طلا دست یافت و همان سال در مسابقات دنیای آلمان در حالی که شانس کسب مدال داشت به مقام پنجم رسید. 2 بار در قالب تیم استانی در رقابت های تاجیکستان عنوان نخست را کسب کرد و در مسابقات سال گذشته ازبکستان نیز یک مدال طلا و یک مدال برنز تصاحب کرد.

وی ابتدای امسال در مسابقات آبهای آرام کاپ یک قهرمانی دنیا در کانو کانادایی 500 متر مدال برنز گرفت. پس از آن مسابقات، فدراسیون دنیای قایقرانی از عادل مجللی تمجید کرد و در سایت خود نوشت: این برای اولین بار است که یک ایرانی در سطح دنیای قایقرانی می تواند مدال کسب کند.

وی چندین رکورد داخلی را نیز به نام خود ثبت نموده است. از جمله آن برای اولین بار در تاریخ قایقرانی ایران به مسابقه نهایی روسیه در سال 2009 راه پیدا کرد. سال 2012 نیز باز هم در مسکو برای نخستین بار در رقابت های کاپ دنیای به رتبه سوم دست یافت. ضمن این که بهترین رکورد کانو هزار متر و 200 متر ایران در اختیار این پاروزن گلستانی است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 445

به "فقط به مدال طلا قایقرانی فکرمی کنم، خداحافظی بعدازکسب سهمیه المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فقط به مدال طلا قایقرانی فکرمی کنم، خداحافظی بعدازکسب سهمیه المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید