فوتبال رابا نگاهی نواداره خواهیم کرد، حمایت ازتیم ملی اولویت است

به گزارش مجله زیبایی زندگی، به گزارش خبرنگاران، مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال صبح امروز یکشنبه در سالن اجلاس سران برگزار شد و در پایان رأی گیری مرحله دوم شهاب الدین عزیزی خادم با کسب 49 رأی به عنوان رئیس آینده این فدراسیون انتخاب شد.

فوتبال رابا نگاهی نواداره خواهیم کرد، حمایت ازتیم ملی اولویت است

عزیزی خادم پس از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون گفت: وظیفه خودم می دانم از اعضای مجمع که به من اعتماد کردند قدردانی کنم. خودم را خادم فوتبال می دانم و امیدوارم با تیم مدیریتی جدید بتوانیم از صیانت و منافع فوتبال دفاع کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: فصل جدیدی در فوتبال کشور آغاز شده و امیدوارم بتوانیم با نگاهی نو و در فصلی جدید و با همکاری و تعامل اعضای مجمع و استفاده از نقطه نظرات آنها شرایط این رشته را بهتر از گذشته کنیم.

عزیزی خادم در ادامه خطاب به اعضای مجمع گفت: از اینکه نگاهی غیردستوری و حرفه ای به فوتبال و مجمع داشتید از شما تشکر می کنم. دغدغه های اعضای مجمع را درک می کنم و برای رسیدگی به اهداف و برنامه هایمان از پتانسیل استان ها، باشگاه ها و تمامی بخش ها به درستی استفاده خواهیم کرد.

وی ادامه داد: مجمع امروز فدراسیون فوتبال نماد دموکراسی و تبلور دموکراسی بود که اعضای مجمع با شناخت و درایتی که داشتند رأی خود را به صندوق انداختند. خدا را شاکرم به خاطر این اتفاق. هر چند که اگر هم رأی نمی آوردم بازهم شاکر خدا بودم چرا که او صاحب و مالک همه چیز است.

عزیزی خادم از سرپرست و اعضای قبلی هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال تشکر کرد و گفت: امیدوارم با تعامل سازنده و همفکری و هم اندیشی بتوانیم آینده خوبی را برای فوتبال ایران رقم بزنیم.

وی در مورد تیم ملی هم گفت: فعلاً تا انتخاب اعضای هیات رئیسه زود است در این مورد اظهار نظر کنیم اما سیاست اصلی ما حمایت از تیم ملی است و اولویت اصلی ما این است که تیم ملی بتواند به جام جهانی صعود کند و باعث شادی مردم شود. در این راستا از تیم ملی به طور کامل حمایت خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1561

به "فوتبال رابا نگاهی نواداره خواهیم کرد، حمایت ازتیم ملی اولویت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال رابا نگاهی نواداره خواهیم کرد، حمایت ازتیم ملی اولویت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید