مقابله با کرونا مثل مدرسه سازی مهم است

به گزارش مجله زیبایی زندگی، خیّرانی را سراغ داریم که بخشی از ثروت خود را صرف امورخیرخواهانه مانند ساخت مسجد، مدرسه، تهیه جهیزیه و... می نمایند که امری بسیار پسندیده است. دکتر مسعود مردانی عضو کمیته کشوری بیماری های عفونی وزارت بهداشت اعتقاد دارد در شرایط کنونی که کشورمان با شیوع بیماری کرونا روبه روست هیچ فعالیت خیرخواهانه ای مهم تر از مقابله با بیماری کرونا نیست.

مقابله با کرونا مثل مدرسه سازی مهم است

از وبسایت دولت جمهوری اسلامی ایران دیدن نمایید.

خبرنگاران/ مریم قاسمی: عضو کمیته کشوری بیماری های عفونی وزارت بهداشت تأکید می نماید که اکنون بیش از هر زمان دیگری نیازمند مشارکت افراد نیکوکار هستیم و مقابله با کرونا مثل مدرسه سازی و امور خیریه دیگر مهم است. باید برای حفظ جان شهروندان همت بیشتری داشته باشیم تا این شرایط بهبود پیدا کند.

مردانی اضافه می نماید با توجه به اینکه یکی از مراکز درمانی برای قرنطینه و درمان بیماران مشکوک به کرونا در منطقه18 واقع شده به نیکوکارانی که علاقه مند به یاری و یاری مردم هستند پیشنهاد می کنم بخشی از یاری های خود را صرف تهیه ملزومات و تجهیزات مربوط به کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا نمایند و این اقلام را به مراکز بهداشتی و درمانی از جمله بیمارستان شهدای یافت آباد اهدا نمایند تا بین شهروندان توزیع گردد. همچنین نیکوکاران می توانند با 190 تماس بگیرند و بسته های بهداشتی اهدایی شامل ماسک، الکل و... را به مراکز درمانی تحویل دهند. امیدواریم به همت نیکوکاران و یاری مسئولان این بیماری کنترل و ریشه کن شده و شرایط به حالت عادی برگردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 فروردین 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 845

به "مقابله با کرونا مثل مدرسه سازی مهم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقابله با کرونا مثل مدرسه سازی مهم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید