مهلت ارسال آثار به مسابقه ارائه سه دقیقه ای سرانجام نامه دانشجویی دانشگاه تهران تمدید شد خبرنگاران

به گزارش مجله زیبایی زندگی، مهلت ارسال آثار به مسابقه ارائه سه دقیقه ای انتها نامه ویژه دانشجویان و دانش آموختگان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه تهران تا 15 اسفند تمدید شد.

مهلت ارسال آثار به مسابقه ارائه سه دقیقه ای سرانجام نامه دانشجویی دانشگاه تهران تمدید شد خبرنگاران

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، معاونت فرهنگی دانشگاه تهران در اطلاعیه ای گفت: مهلت ارسال آثار به مسابقه ارائه سه دقیقه ای خاتمه نامه، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه تهران با هدف تقویت مهارت های ارتباطی، تبدیل ایده به محصول، تقویت ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه و ترویج علم و فناوری تا 15 اسفند تمدید شد.

علاقه مندان واجد شرایط برای شرکت در این مسابقه باید یک فایل ویدیویی سه دقیقه ای از ارائه خاتمه نامه خود را به شکل ترویجی و با تمرکز بر جنبه های کاربردی و با رعایت قوانین شیوه نامه مسابقه به آدرس culfest.ut.ac.ir ارسال کنند.

علاقه مندان واجد شرایط می توانند برای شرکت در این مسابقه مطابق شیو ه نامه نسبت به تهیه فایل ارائه ویدئویی سه دقیقه ای از خاتمه نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری خود اقدام و آن را به همراه سایر مدارک مندرج در شیوه نامه حداکثر تا 15 اسفند ماه 1399 در بخش مربوط به این مسابقه در سامانه جشنواره ها و مسابقات اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران به آدرس culfest.ut.ac.ir بارگذاری کنند.

لازم به ذکر است، مهلت ارسال آثار به مسابقه ارائه سه دقیقه ای خاتمه نامه غیر قابل تمدید است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1607

به "مهلت ارسال آثار به مسابقه ارائه سه دقیقه ای سرانجام نامه دانشجویی دانشگاه تهران تمدید شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ارسال آثار به مسابقه ارائه سه دقیقه ای سرانجام نامه دانشجویی دانشگاه تهران تمدید شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید