موسوی: خرسندی جمهوری اسلامی ایران از برگزاری موفقیت آمیز انتخابات پارلمانی سوریه

به گزارش مجله زیبایی زندگی، سخنگوی وزارت امور خارجه از برگزاری موفقیت آمیز انتخابات پارلمانی سوریه ابراز خرسندی کرد و گفت: امیدواریم این انتخابات گامی مثبت در راستای صلح، ثبات و پیشرفت فرایند مصاحبه های سیاسی سوری - سوری و تسکین آلام مردم این کشور باشد.

موسوی: خرسندی جمهوری اسلامی ایران از برگزاری موفقیت آمیز انتخابات پارلمانی سوریه

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن ابراز مراتب خرسندی جمهوری اسلامی ایران از برگزاری موفقیت آمیز انتخابات مجلسی سوریه اضافه نمود: این انتخابات در شرایطی برگزار می گردد که مردم سوریه به دلیل درگیری و ویرانی های تحمیل شده ناشی از اقدامات گروه های تروریستی، حضور نیرو های اشغالگر خارجی و تحریم های ظالمانه یکجانبه رنج و سختی های زیادی را متحمل شده اند.

موسوی تاکید نمود: جمهوری اسلامی ایران امیدوار است انتخابات مجلسی سوریه گامی مثبت در راستای صلح، ثبات و پیشرفت فرایند تبادل نظر های سیاسی سوری- سوری و تسکین آلام مردم این کشور باشد.

انتخابات مجلسی سوریه (مجلس الشعب) روز یکشنبه در 15 حوزه انتخاباتی این کشور برگزار گردید و هزار و 656 نامزد در این انتخابات از جمله 200 نامزد زن برای کسب 250 کرسی مجلس شرکت کردند.

انتخابات مذکور دو بار به دلیل شیوع کرونا در سوریه، به تاخیر افتاد، اما دیروز با رعایت پروتکل های بهداشتی در 15 حوزه انتخاباتی موجود در 14 استان این کشور، (در استان حلب دو حوزه انتخاباتی تدارک دیده شده است) برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1168

به "موسوی: خرسندی جمهوری اسلامی ایران از برگزاری موفقیت آمیز انتخابات پارلمانی سوریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: خرسندی جمهوری اسلامی ایران از برگزاری موفقیت آمیز انتخابات پارلمانی سوریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید