نوازی: تصمیم با من بود خودم را به عنوان سرمربی استقلال معرفی می کردم!

به گزارش مجله زیبایی زندگی، پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: در حال حاضر استقلال بیش از هر چیز دیگری احتیاج به یک مدیر لایق دارد.

نوازی: تصمیم با من بود خودم را به عنوان سرمربی استقلال معرفی می کردم!

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله زیبایی زندگی محمد نوازی که برای تماشای ملاقات استقلال و شاهین شهرداری بوشهر به استادیوم آزادی رفته بود بعد از برد 4 بر یک آبی پوشان در این بازی گفت: بازیکنان استقلال یک نیم فصل کنار هم بوده اند و طبیعی بود که در بازی امروز هماهنگ و یکدل باشند. شرایط استقلال طوری است که بازیکنان فقط باید با کوشش خودشان برنده از میدان خارج شوند که خوشبختانه این اتفاق رخ داد. استقلال امروز بدون سرمربی برد و بازیکنان این تیم نشان دادند که می توانند با این شرایط هم برنده باشند.

وی اضافه کرد: تنها نگرانی که بابت استقلال وجود دارد همان بحث مدیرعاملی است. متاسفانه هنوز رد پای مدیران قبلی استقلال را در این تیم می بینیم. مدیرانی که بازیکنان استقلال را هم خیلی اذیت کردند و مسائل زیادی را گریبانگیر باشگاه کردند. به خاطر همین مسئله استقلال در حال حاضر بیش از هر چیز به مدیر قوی و کاربلد احتیاج دارد. مدیر قوی می تواند یک مربی خوب و در شأن باشگاه بیاورد.

نوازی در پاسخ به این سوال که فکر می نماید بهترین گزینه برای جانشینی استراماچونی کدام مربی است، گفت: اگر تصمیم با من بود خودم را به عنوان سرمربی معرفی می کردم. برای مدیرعاملی هم نظرم روی علی فتح الله زاده است؛ البته گزینه های خوب دیگر هم هستند. باید مدیر لایق به استقلال بیاید و طرفداران هم او را بخواهند. استقلال باشگاه بزرگی است و بیشتر احتیاج است که طرفداران را راضی کرد.

وی در انتها گفت: متاسفانه شرایط طوری شده که مدیران ما حتی در یک رشته هم نمی توانند خوب مدیریت نمایند. باشگاه های بزرگ باید در رشته های دیگر هم فعالیت داشته باشند و من امیدوارم مدیرانی روی کار بیایند که بتوانند یک باشگاه بزرگ را در همه زمینه ها خوب مدیریت نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 بهمن 1398 بروزرسانی: 10 بهمن 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 626

به "نوازی: تصمیم با من بود خودم را به عنوان سرمربی استقلال معرفی می کردم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوازی: تصمیم با من بود خودم را به عنوان سرمربی استقلال معرفی می کردم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید