هلاکت 6 نظامی سعودی در مرز های جنوبی عربستان

به گزارش مجله زیبایی زندگی، رسانه های عربستان سعودی از کشته شدن 6 نظامی سعودی در درگیری های اخیر با نیرو های ارتش یمن در جنوب عربستان خبر دادند.

هلاکت 6 نظامی سعودی در مرز های جنوبی عربستان

به گزارش گروه بین الملل مجله زیبایی زندگی، رسانه های عربستان سعودی از کشته شدن شماری از نظامیان این کشور در درگیری با نیرو های ارتش یمن در مرز های جنوبی خبر دادند.

شبکه الجزیره شامگاه جمعه به نقل از این رسانه ها نوشت شش نظامی سعودی در درگیری های اخیر با یمنی ها در مرز جنوبی عربستان با یمن کشته شده اند.

رسانه های سعودی طی این هفته، در اخبار جداگانه از کشته شدن این نظامیان خبر داده بودند. به عنوان مثال خبرگزاری واس عربستان، این هفته در چهار خبر جداگانه، به اقامه نماز میت بر جنازه این نظامیان اشاره کرده یا از عیادت مقامات منطقه ای از خانواده های نظامیان کشته خبر منتشر کرده است.

عربستان سعودی به عنوان رهبر ائتلاف عربی ضد یمن که نزدیک به 5 سال به این کشور لشکرکشی کرده، همواره تلاش می کند آمار کشته های خود را مخفی نگه دارد.

نیرو های یمنی طی این مدت، پیروز به نفوذ و پیش روی در مناطق مرزی عربستان واقع در شمال غرب یمن شده و برخی از مناطق عربستان را به کنترل خود درآورده اند؛ مسئله ای که باعث شده است ریاض برای حمایت از مرز های خود از ارتش های اجازه ای مانند ارتش سودان برای تأمین امنیت مرز های خود استفاده کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 بهمن 1398 بروزرسانی: 9 بهمن 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 624

به "هلاکت 6 نظامی سعودی در مرز های جنوبی عربستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هلاکت 6 نظامی سعودی در مرز های جنوبی عربستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید