همسان سازی بندر شهید حقانی با نیازهای مسافران خاص، سفر رایگان دریایی معلولان در روز 12 آذر

خبرنگاران/هرمزگان مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر گفت: همزمان با روز جهانی معلولان، سفر دریایی این گروه خاص توسط ناوگان بندر شهید حقانی در تاریخ 12 آذرماه جاری به صورت رایگان انجام می گردد.

همسان سازی بندر شهید حقانی با نیازهای مسافران خاص، سفر رایگان دریایی معلولان در روز 12 آذر

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید

حمیدرضا محمدحسینی،در جمع خبرنگاران مناسب سازی محیط بندر و فراهم کردن زیرساخت های لازم برای استفاده افراد کم توان جسمی و معلولان در پایانه های مسافری دریایی را از جمله دغدغه های مدیران این مجموعه های خدمات رسان برشمرد.

وی نگاه ویژه مدیران و کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی نسبت به ایفای مسئولیت های اجتماعی سازمانی را مورد تأکید قرار داد و اضافه کرد: توجه به نیازهای معلولان در راستای برقراری عدالت اجتماعی و برابری حقوق شهروندی به یک باور سازمانی در بندر شهید حقانی تبدیل شده تا افراد عادی بتوانند از امکانات و محیط های مختلف پایانه دریایی استفاده نمایند.

محمدحسینی در همین رابطه توضیح داد: همزمان با روز جهانی معلولان، سفر دریایی این گروه خاص جامعه در راستاهای بین بندر شهید حقانی به جزایر هرمز و قشم، در روز 12 آذر ماه جاری کاملا رایگان است.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر از مناسب سازی شرایط بندر با شرایط معلولان و ایجاد زیرساخت های لازم برای ایمنی بیشتر ترددهای دریایی در بزرگترین پایانه مسافری دریایی ایران سخن به میان آورد و یادآور شد: از ابتدای دوره راه اندازی ساختمان این پایانه، نیازسنجی به منظور ارایه خدمات ویژه به جانبازان، معلولان و شهروندان کم توان و ناتوان همچون سالمندان، در دستور کار نهاده شد.

وی از ایجاد کانتر فروش بلیت الکترونیک سفرهای دریایی ویژه معلولان در بندر شهید حقانی سخن به میان آورد و گفت: علاوه بر این، طی یکسال اخیر دستورالعمل جدیدی برای شناورهای تندرو به مرحله اجرا درآمد که بر اساس آن، شناورها صندلی های ویژه به معلولین اختصاص می دهند و یا یک مکان مناسب برای جانمایی صندلی آنها در نظر گرفته اند.

محمدحسینی با تبیین سیاست کلان بندر شهید حقانی جهت دستیابی به صندلی برتر در ارائه خدمات مسافری، اعلام نمود: بر همین اساس، مردم می تواند با ارائه پیشنهادات و راهکارهای مناسب، این پایانه بزرگ مسافری را در راستا دست یافتن به شرایط مطلوب و ارایه خدمات مورد انتظار جامعه کمک رسانند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 دی 1398 بروزرسانی: 26 دی 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 585

به "همسان سازی بندر شهید حقانی با نیازهای مسافران خاص، سفر رایگان دریایی معلولان در روز 12 آذر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسان سازی بندر شهید حقانی با نیازهای مسافران خاص، سفر رایگان دریایی معلولان در روز 12 آذر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید