پژمانفر: سفره مردم روز به روز کوچکتر می گردد

به گزارش مجله زیبایی زندگی، یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه عملکرد دولت در مورد اصلاح قیمت بنزین ادعا کرد: مردم رئیس جمهور را کنار خودشان احساس نمی نمایند.

پژمانفر: سفره مردم روز به روز کوچکتر می گردد

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا ارزان قیمت هستید با ما همراه شوید

به گزارش مجله زیبایی زندگی، نصرالله پژمانفر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در اخطار جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس با استناد به اصول 11، 20 و 22 قانون اساسی خطاب به رئیس جمهور گفت: امروز سفره مردم روز به روز کوچکتر می گردد. امروز مردم طعم مسائلی را می کشند که هیچ زمانی مشاهده نکرده بودند. این مسائل حتی در زمان دفاع مقدس هم به مردم وارد نشده بود ولی تلخ تر از این همه این است که مردم رئیس جمهور را در کنار خودشان احساس نمی نمایند.

وی اضافه نمود: این احساس وجود دارد که رئیس جمهور با مردم برخورد نامربوطی دارد. بر فرض که شما صبح آدینه از خواب بیدار شدید و متوجه افزایش قیمت بنزین شده اید آیا این روا است از پشت تریبون با پوزخند با مردم برخورد کنید؟ این توهین به مردم است. قرار است منبع حاصل از این کار به مردم داده گردد. از رئیس دیوان محاسبات در این خصوص سوال کردم، گفتند هیچ سند یا مدرکی در مورد اینکه منبع حاصل از این کار چه مقدار است و به چه چیزی تخصیص پیدا می نماید روشن نیست. این در حالیست که طلاب، خادم مسجد و کارگران روزمزد که به ما مراجعه می نمایند می گویند که از این پول بهره مند نشدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 30 دی 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 595

به "پژمانفر: سفره مردم روز به روز کوچکتر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پژمانفر: سفره مردم روز به روز کوچکتر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید