پیشنهاد 8 میلیاردی مدیرعامل استقلال به باشگاه های لیگ رجحان

به گزارش مجله زیبایی زندگی، اکبر محمدی مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: مصطفی آجورلو برای اینکه باشگاه ها به طرح او اعتماد کنند، پیشنهادی هشت میلیارد تومانی ارائه کرده است.

پیشنهاد 8 میلیاردی مدیرعامل استقلال به باشگاه های لیگ رجحان

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، اکبر محمدی پس از نشست مدیران عامل باشگاه ها با رئیس فدراسیون فوتبال گفت: جلسه خوبی بود و باید از فدراسیون فوتبال برای برگزاری این جلسه تشکر کنم. همینطور از برادر عزیزمان مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال که استارت این کار را زد. باید زودتر از اینها کار جلو می رفت. شهاب الدین عزیزی خادم هم گزارشی از حضورش در فدراسیون فوتبال داد و در ادامه حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ گزارشی از فرایند تبلیغات محیطی، حق پخش و موارد درآمدزایی دیگر برای باشگاه ها ارائه کرد.

وی اضافه نمود: کنندگان باشگاه ها نیز حضور داشتند و تعدادی از آنها چند دقیقه صحبت کردند. برخی ها موافق طرح آجورلو بودند. برای من این مسئله بیشتر جالب بود که عزیزی خادم علاقه مند بود این اتفاق بیفتد و نکته امیدوارکننده بحث جلسه همین موضوع بود. رئیس فدراسیون فوتبال به شدت از سهم باشگاه ها در تبلیغات محیطی حمایت کرد. بهاروند و همکارانش زحمت کشیدند و توضیحاتی درباره موانع درآمدزایی دادند و همینطور پیشنهادهایی برای افزایش درآمد تبلیغات محیطی ارائه کردند.

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: پیشنهاد آجورلو خیلی خوبی بود و عنوان کردند اگر باشگاه های لیگ فزونی به او اعتماد کنند هشت میلیارد تومان به واسطه بازی هایی که با استقلال و پرسپولیس و بقیه دیدارها خواهند داشت، در اختیار باشگاه ها قرار می دهند. من حتماً از این رقم استقبال می کنم، چون چند برابر رقم سازمان لیگ است، به شرطی که محقق شود و بتوانند این پول را در اختیار باشگاه ها بگذارند. اگر این پول در اختیار باشگاه ها قرار بگیرد، اتفاقات مثبتی می افتد که در فوتبال ما سابقه نداشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 آذر 1400 بروزرسانی: 20 آذر 1400 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1927

به "پیشنهاد 8 میلیاردی مدیرعامل استقلال به باشگاه های لیگ رجحان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد 8 میلیاردی مدیرعامل استقلال به باشگاه های لیگ رجحان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید