تفاوت سنی وحشتناک گلشیفته فراهانی با شوهر امریکایی اش !

به گزارش مجله زیبایی زندگی، خبرنگاران: چندی پیش با لو رفتن اختلاف سنی باورنکردنی گلشیفته فراهانی با همسر خارجی اش همه متعجب شدند.

تفاوت سنی وحشتناک گلشیفته فراهانی با شوهر امریکایی اش !

گلشیفته فراهانی دختر بهزاد فراهانی بازیگر پیشکسوت سینمای ایران است. گلشیفته فراهانی چند سال پیش از کشور خارج شد. گلشیفته فراهانی جزو بازیگران ایرانی است که با خروج از کشور وارد سینمای هالیوود شد. حالا گلشیفته فراهانی در سال 2021 کاندید زیباترین زن سال 2021 شده است.

گلشیفته فراهانی در سال 2015 برای دومین بار با کریستوس دورجه والکر که اصالتا استرالیایی بود ازدواج کرد. اما تا مدتی قبل کسی نمی دانست که اختلاف سنی این زوج چقدر بوده است.

بعد از برملا شدن اختلاف سنی این زوج هنری این تفاوت سنی برای بسیاری از افراد باورکردنی نبود.

ازدواج اول گلشیفته

گلشیفته فراهانی سلبریتی مطرح و دختر بهزاد فراهانی در سن 20 سالگی برای اولین بار ازدواج کرد و بعد از مهاجرت به فرانسه از همسرش طلاق گرفت.

او تا سال 2015 مجرد ماند و ازدواج نکرد.

گلشیفته از ازدواج اولش هم هیچ فرزندی ندراد.

این بازیگر مطرح که در ایران هواداران بسیار زیادی داشت بعد از مهاجرت از ایران و حضور در فرش قرمز دوباره توانست صندلی از دست داده خود را در هالیوود بدست بیاورد.

گلشیفته فراهانی پس از خارج شدن از ایران در زمینهٔ خوانندگی هم فعالیت کرد و ترانه هایی نظیر سکوت، جستجوی سرنوشت و جز تو را اجرا کرد.

ماجرای ازدواج دوم گلشیفته

گلشیفته بعد از ازدواج اولش تا مدتها به علت فعالیت های زیادی که در هالیوود داشت فکر ازدواج دوم را به سرش راه نداد.اما این بازیگر ایرانی خوش چهره در سال 2015 با کریستوس دورجه والکر که اصالتا استرالیایی بود ازدواج کرد.ازدواج دوم گلشیفته دقیقا شبیه ازدواج اولش بدون سروصدا صورت گرفت و تنها در فضای مجازی اخباری کم و بیش درباره ازدواج مجدد دوباره او پخش شد.

اما ازدواج دوم این سلبریتی زیبا 2 سال بیشتر دوام نیاورد و آنها از هم در سکوت خبری جدا شدند.آنها وجود بعضی مسائل شخصی را در رابطه شان علت این جدایی اعلام کردند.

افشای اختلاف سنی گلشیفته و کریستوس دورجه والکر

بعد از جدایی این زوج مشهور اختلاف سنی آنها رو شد.کریستوس دورجه والکر متولد 1970 و گلشیفته فراهانی متولد 1983 بود و این تاریخ ها نشان دهنده اختلاف سنی 13 ساله آنها بود.اما این اختلاف سنی به علت جوان ماندن چهره دورجه والکر زیاد مشهود نبود.

خبر بارداری گلشیفته

مدتی قبل در صفحات مجازی خبر بارداری گلشیفته فراهانی پخش شد و با انتشار ویدئویی اعلام شد که او باردار است.اما خود گلشیفته در برابر این شایعه هیچ واکنشی از خود نشان نداد.

منبع: وقت صبح

منبع: رکنا
انتشار: 19 شهریور 1400 بروزرسانی: 19 شهریور 1400 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1825

به "تفاوت سنی وحشتناک گلشیفته فراهانی با شوهر امریکایی اش !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاوت سنی وحشتناک گلشیفته فراهانی با شوهر امریکایی اش !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید