دلیل عصبانیت تبریزی از تعویض چه بود؟

مهاجم استقلال به دلیل رفتار تماشاگران این تیم در بازی با ذوب آهن نسبت به عملکرد خود، معترض بود.

دلیل عصبانیت تبریزی از تعویض چه بود؟

به گزارش ورزشی خبرنگاران، مرتضی تبریزی در دقیقه 81 بازی با ذوب آهن از زمین بازی تعویض شد و زمانی که قصد نشستن روی نیمکت را داشت به شدت عصبانی بود تا جایی که با لگد به کلمن کنار زمین کوبید. در ابتدا این طور تصور شد که تبریزی نسبت به تعویض خود معترض است در حالی که به هیچ عنوان اصل ماجرا این نبود، ماجرا از این قرار است که تماشاگران استقلال از دقیقه 60 تا 70 به شدت علیه مرتضی تبریزی شعار دادند و خواستار خروج او از باشگاه شدند و به همین دلیل تبریزی کنار خط آمد و از استراماچونی خواست که او را به دلیل مسائل روحی تعویض کند.

استراماچونی که به وسیله تعدادی از نیمکت نشینان تیم متوجه شده بود که طرفداران علیه تبریزی شعار می دهند تصمیم گرفت او همچنان به بازی ادامه بدهد هر چند که در دقیقه 81 به دلیل مسائل فنی و برای تغییر تاکتیک آرش رضاوند را جانشین او کرد.

با این شرایط علت عصبانیت مرتضی تبریزی، تعویض و استراماچونی نبود بلکه شعارهای بود که علیه این بازیکن داده شد و باعث شد او با چنین حالتی نسبت به این اتفاق واکنش نشان بدهد.

طرفداران استقلال در طول سالهای گذشته بارها علیه بازیکنان تیم شان شعار داده اند و این اتفاقی است که باعث شده تا آنها نتوانند نمایش خوبی داشته باشند چراکه فشار زیادی را روی خود حس میکنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 آبان 1398 بروزرسانی: 18 آبان 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 429

به "دلیل عصبانیت تبریزی از تعویض چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل عصبانیت تبریزی از تعویض چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید