دوره آموزشی ارتباطات و روابط عمومی در موزه بزرگ خراسان برگزار گردید

به گزارش مجله زیبایی زندگی، سخنگوی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: دوره آموزشی ارتباطات و روابط عمومی در موزه بزرگ خراسان برگزار گردید.

دوره آموزشی ارتباطات و روابط عمومی در موزه بزرگ خراسان برگزار گردید

به گزارش مجله زیبایی زندگی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، امیر ضیائیان با اعلام این خبر اضافه کرد: این دوره آموزشی با مشارکت انجمن روابط عمومی ایران شاخه خراسان رضوی و این اداره کل در روزهای پنج شنبه و آدینه 6و 7 دی برگزار گردید.

او ادامه داد: توسعه ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی و برطرف کاستی ها در ارتباطات از ضرورت هایی است که با برگزاری این دوره آموزشی کوشش می گردد با افزایش دانش روابط عمومی، ضعف ها و کاستی ها را بر طرف کنیم.

مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: در این دوره اموزشی موضوعاتی از جمله اصول کاربردی ارتباطات انسانی، مثلث طلایی ارتباطات انسانی، تست مهارت های ارتباطی، اصول طلایی تشریفات، مراحل اجرایی مدیریت تشریفات، استانداردهای تشریفات بازدید، استاندارد های تشریفات گردهمایی و استاندارد های تشریفات نمایشگاه مطرح شد.

هم چنین احمد یحیایی ایله ای مدرس حرفه ای ارتباطات در این کارگاه آموزشی دو روزه گفت: زیر بنای فعالیت روابط عمومی اخلاق و مهم ترین فضیلتی که مسئولان و کارشناسان روابط عمومی باید داشته باشند، تواضع و فروتنی است.

او هنر روابط اجتماعی را انعطاف پذیری مطرح کرد و اضافه کرد: ارتباط مطلوب رابطه ای دوطرفه و دو سویه است که باید انتقاد پذیر ، انعطاف پذیر و مشارکت کننده در اجرای برنامه ها باشند.

او تاکید نمود: روابط عمومی باید ارتباط گر بوده و با مخالفان رابطه برقرار نموده و با دعوت از آن ها نظرات آن ها را نیز بشنود.

یحیایی ایله ای ادامه داد: روابط عمومی باید ارتباطات چهره به چهره را افزایش دهد و با حضور در میان مخاطبان ، شنیدن نقد و نظر ها صدای آن ها را به مسئولان برساند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 31 شهریور 1398 بروزرسانی: 15 مهر 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 278

به "دوره آموزشی ارتباطات و روابط عمومی در موزه بزرگ خراسان برگزار گردید" امتیاز دهید

1 کاربر به "دوره آموزشی ارتباطات و روابط عمومی در موزه بزرگ خراسان برگزار گردید" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوره آموزشی ارتباطات و روابط عمومی در موزه بزرگ خراسان برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید