موج کولاک و یخبندان به کرمانشاه می رسد

به گزارش مجله زیبایی زندگی، محمد خسروی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: بر اساس آخرین تحلیل از داده های هواشناسی سامانه ای بارشی که با ریزش هوای سرد عرض های شمالی به منطقه همراه خواهد از فردا چهارشنبه تا روز آدینه جو استان را تحت تاثیر قرار می دهد.

موج کولاک و یخبندان به کرمانشاه می رسد

وی با بیان اینکه این سامانه افزون بر بارش متناوب برف و باران سبب وزش باد نسبتا شدید و نفوذ غبار به ویژه به جو نواحی مرزی استان می گردد، اضافه نمود: شرایط ناپایدار در روز پنجشنبه به ویژه درمنطقه اورامانات نمود بیشتری دارد.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه بیان نمود: بارش در اغلب نقاط به شکل برف خواهد بود و همچنین وزش باد به ویژه در گردنه های برفگیر سبب کولاک می گردد.

وی با بیان اینکه بارش باران در بعضی نقاط سبب آبگرفتگی معابر عمومی و رواناب می گردد، گفت: از روز پنجشنبه تا اواسط هفته آینده هوای سرد همراه با یخبندان بر جو منطقه حاکم خواهد شد.

خسروی دمای هوای شهرستان کرمانشاه طی 24 ساعت گذشته را بین 2 و 12 درجه سانتیگراد در نوسان اظهار داشت و اضافه نمود: همچنین سرپل ذهاب و سومار با 16 درجه و کوزران و اسلامآباد غرب با دو درجه زیر صفر سردترین نقاط استان گزارش شدند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 خرداد 1398 بروزرسانی: 15 مهر 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 123

به "موج کولاک و یخبندان به کرمانشاه می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موج کولاک و یخبندان به کرمانشاه می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید