چالش پا باز دختران و مشتریان در یک فروشگاه ، ورود دادگستری هرمزگان به هنجارشکنی تارا مارکت

به گزارش مجله زیبایی زندگی، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از ورود مدعی العموم به موضوع هنجارشکنی در فروشگاه زنجیره ای تارا مارکت بندرعباس و اعلام جرم علیه مالک این مجموعه اطلاع داد.

چالش پا باز دختران و مشتریان در یک فروشگاه ، ورود دادگستری هرمزگان به هنجارشکنی تارا مارکت

به گزارش مجله زیبایی زندگی به نقل از فارس، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان بیان کرد: در پی اقدام خلاف عرف و شئونات اخلاقی در فروشگاه زنجیره ای تارا مارکت بندرعباس که پس از انتشار خبر و تصاویر آن در فضای مجازی منجر به جریحه دار شدن عواطف و احساسات عمومی و توهین به کرامت انسانی شده است، نظر به اهمیت ماجرا، دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس به موضوع ورود و علیه مالک این فروشگاه اعلام جرم نموده است.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با اعلام اینکه جزئیات موضوع به دقت و به صورت ویژه در دست آنالیز است، خاطرنشان ساخت: با هدف صیانت از کرامت مردم، اقدامات هنجارشکنانه ای از این دست که در شرایط کنونی امنیت روانی جامعه را تهدید می کند، با برخورد قاطع و بدون اغماض دستگاه قضایی روبرو خواهد شد.

مالک تارا مارکت در اقدامی غیرقابل تصور از مشتریان و دختران جوانی که برای خرید به این فروشگاه مراجعه می کردند درخواست نموده بود که به ازای حرکت پاباز می توانند اقلام بهداشتی و ماسک را به صورت مجانی دریافت نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 978

به "چالش پا باز دختران و مشتریان در یک فروشگاه ، ورود دادگستری هرمزگان به هنجارشکنی تارا مارکت" امتیاز دهید

1 کاربر به "چالش پا باز دختران و مشتریان در یک فروشگاه ، ورود دادگستری هرمزگان به هنجارشکنی تارا مارکت" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چالش پا باز دختران و مشتریان در یک فروشگاه ، ورود دادگستری هرمزگان به هنجارشکنی تارا مارکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید