اینتر 2 - 1 اسپتزیا؛ بیخ گوش روسونری

به گزارش مجله زیبایی زندگی، اینتر پیروز شد در خانه خود با دو گل اسپتزیا را مغلوب کند.

اینتر 2 - 1 اسپتزیا؛ بیخ گوش روسونری

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، اینتر در شبی که در نیمه اول نمایش چندان خوبی ارائه نداد، در نیمه دوم متحول شده و با تکیه بر گل های اشرف حکیمی و روملو لوکاکو با با نتیجه 1-2 اسپتزیا را شکست داد تا فاصله یک امتیازی خود را با صدر جدول حفظ کند.

اینتر بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه 11 و روی ارسال یک ضربه ایستگاهی از سوی مارسلو بروزوویچ فرصت خوبی برای زدن گل اول داشت، اما ضربه سر لائوتارو مارتینز راهی به دروازه اسپتزیا نیافت.

دقایقی بعد و روی حرکت خوب اشرف حکیمی و ارسال او برای لائوتارو بود که اینتر می توانست گل اول را وارد دروازه اسپتزیا کند، اما حضور به موقع وینالی مانع رخ دادن این اتفاق شد. در دقیقه 39 این بار روملو لوکاکو موقغیت مناسبی برای زدن گل اول اینتر داشت، اما ضربه سر او به تور کنار دروازه برخورد کرد و در نهایت نیمه نخست کم هیجان با تساوی بدون گل بین دو تیم به اتمام رسید.

اما اینتر نیمه دوم را هجومی شروع کرد و در دقیقه 50 به گل اول دست یافت. روی پاس دقیق لائوتارو، اشرف حکیمی در سمت راست صاحب موقعیت شده و در نهایت با یک ضربه زمینی و دقیق پیروز شد گل اول اینتر را وارد دروازه اسپتزیا کند.

در دقیقه 63 اسپتزیا روی ارسال کرنر از سوی دیولا فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه سر انزولو دقیق نبود و از بالای دروازه اینتر به بیرون رفت.

اما در دقیقه 70 داور بعد از بازبینی صحنه حکم به خطای هند انزولو و اعلام یک پنالتی به سود اینتر داد. روملو لوکاکو پشت توپ نهاده شد و پیروز شد گل دوم اینتر را وارد دروازه اسپتزیا کند.

دقایقی بعد و روی ارسال استفنو سنسی بود که آرتورو ویدال موقعیت مناسبی برای زدن گل دوم اینتر داشت، اما ضربه او از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

در دقیقه 93 بود که پیکولی روی ارسال از سمت راست پیروز شد دروازه اینتر را باز نموده و اختلاف را به حداقل برساند. اما در ثانیه های به جامانده اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و در نهایت اینتر پیروز شد 1-2 اسپتزیا را مغلوب کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1429

به "اینتر 2 - 1 اسپتزیا؛ بیخ گوش روسونری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینتر 2 - 1 اسپتزیا؛ بیخ گوش روسونری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید