لیگ منطقه ای جودو اسفند برگزار می گردد

به گزارش مجله زیبایی زندگی، رقابت های لیگ منطقه ای جودو در رده های سنی نوجوانان و جوانان و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد.

لیگ منطقه ای جودو اسفند برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، در این پیکارها ، مناطق کشور به شش منطقه تقسیم شده و هر منطقه رقابت های خود را به صورت جداگانه برگزار می نماید. منطقه یک شامل استانهای آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، قزوین و گیلان، منطقه دو شامل استان های مرکزی، کرمانشاه، لرستان، همدان، کردستان ، منطقه سه شامل استانهای البرز، تهران، توابع تهران، سمنان و قم، منطقه چهار شامل استانهای خوزستان ، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، ایلام ، منطقه پنج شامل کرمان ، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، یزد و فارس، منطقه شش هم شامل تیم های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، گلستان و مازندران هستند. 4 و 5 اسفند ماه، مسابقات منطقه 6 به میزبانی مشهد، 7 و 8 اسفند مسابقات منطقه 5 به میزبانی زاهدان، 10 و 11 اسفند، رقابت های منطقه دو به میزبانی بروجرد ، 14 و 15 اسفند ماه، رقابت های منطقه 3 .به میزبانی تهران، 17 و 18 اسفند، رقابت های منطقه یک به میزبانی ارومیه و 23 و 24 اسفند ماه رقابت های منطقه چهار به میزبانی شهرکرد برگزار خواهد شد.

به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی در هر رده سنی و از هر تیم فقط 8 بازیکن به همراه یک سرپرست و دو مربی در سالن برگزاری رقابت ها حضور خواهند داشت. قبل از ورود به خوابگاه از اعضای هر تیم تست کرونا گرفته می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1540

به "لیگ منطقه ای جودو اسفند برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ منطقه ای جودو اسفند برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید