وقوع حریق در مجتمع مسکونی 20 واحدی

به گزارش مجله زیبایی زندگی، تهران (پانا) - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از نجات یک تن در پی وقوع حریق در یک واحد مسکونی اطلاع داد.

وقوع حریق در مجتمع مسکونی 20 واحدی

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش آتش نشانی، سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت 19:20 دقیقه روز جاری یک مورد آتش سوزی در مجتمع مسکونی در یافت آباد بلوار الغدیر خیابان باقری به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد. بلافاصله پس آن سه ایستگاه آتش نشانی به همراه تجهیزات پشتیبانی و خودرو حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش نشانان در مدت زمان سه دقیقه به محل رسیده و مشاهده کردند که در مجتمع مسکونی چهار طبقه و 20 واحدی حریق اتفاق افتاده است. یک واحد حدودا 60 متری در طبقه اول دچار حریق شده بود و زمانی که آتش نشانان به محل رسیدند بخش زیادی از این خانه شعله ور بود. شدت آن به حدی بود که درب و پنجره ها ذوب شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: لوازم داخل منزل سوخته و دود بسیار غلیظی طبقات را فراگرفته بود. افرادی از سایر واحد های مسکونی نیز تقاضای یاری می کردند.

ملکی اضافه نمود: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که داخل واحد شعله ور نیز افرادی گرفتار هستند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه آتش نشانان تحت تدابیر عملیاتی عملیات را شروع کردند گفت: آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش به طبقات بالا رفتند و افراد گرفتار را خارج کردند. همچنین همزمان با این اقدام، نیرو ها یک پسر بچه حدود 7 ساله را از واحدی که دچار حریق شده بود خارج کردند.

وی اضافه نمود: او تقریبا بی حال بود که به عوامل اورژانس تحویل داده شد. از طبقات بالایی نیز حدود 20 نفر با یاری آتش نشانان به سلامت از محل خارج شدند.

ملکی گفت: شعله زنی انجام شد و پس از آنالیز علل حادثه محل به عوامل انتظامی و شهرداری تحویل داده خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 آذر 1399 بروزرسانی: 25 آذر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1356

به "وقوع حریق در مجتمع مسکونی 20 واحدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقوع حریق در مجتمع مسکونی 20 واحدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید