پذیرش 31 دانشجوی پزشکی برای اولین بار در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

به گزارش مجله زیبایی زندگی، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از پذیرش 31 دانشجوی پزشکی برای اولین بار در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر خبرداد.

پذیرش 31 دانشجوی پزشکی برای اولین بار در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

به گزارش از ، و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، محمدمهران امینی فرد رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اظهار کرد: اولین گروه دانشجویان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به تعداد 31 نفر دانشجوی دکتری پزشکی شامل داوطلبان سهمیه آزاد (کشوری) و بومی دانشگاه (حوزه تحت پوشش دانشگاه) هستند که برای ترم بهمن امسال پذیرش می شوند.

امینی فرد اضافه نمود: این دانشحویان مقطع بالینی در سه سال آینده پس ازگذراندن دوره علوم پایه، دوره های بالینی را در بیمارستان های خاتم الانبیاء (ص) و ایران ایرانشهر و امام علی (ع) چابهار طی می نمایند و طی دو سال آینده این سه بیمارستان به مراکز آموزشی و پژوهشی مناسب تبدیل خواهند شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در سرانجام ضمن تشکر از وزیر بهداشت و درمان، معاون آموزشی وزیر و نمایندگان ایرانشهر و چابهار بیان داشت: تاسیس دانشکده پزشکی به عنوان نقطه تحول و تاثیرگذار در امر آموزش و پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص متناسب با جغرافیا و مقتضیات منطقه است و ظرفیت پنجاه درصدی به نیرو های بومی نشان از توجه به مقوله مهم آموزش است.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 25 مهر 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 359

به "پذیرش 31 دانشجوی پزشکی برای اولین بار در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش 31 دانشجوی پزشکی برای اولین بار در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید