آشنایی با اولین حریف تیم والیبال ایران، تیمی با کلکسیونی از طلا

به گزارش مجله زیبایی زندگی، به گزارش خبرنگاران، مسابقات لیگ جهانی والیبال از امشب (آدینه شب) برای تیم ملی والیبال ایران شروع می گردد و شاگردان ایگور کولاکوویچ در اولین دیدار خود از ساعت 22:30 به مصاف ایتالیا خواهند رفت.

آشنایی با اولین حریف تیم والیبال ایران، تیمی با کلکسیونی از طلا

طبق برنامه، ایران در سه هفته در سه کشور مختلف یعنی ایتالیا، ایران و لهستان به مصاف رقبای خود خواهد رفت. ملی پوشان ایران در ایتالیا با برزیل، لهستان و ایتالیا دیدار می نمایند و در هفته دوم در سالن استادیوم آزادی به مصاف صربستان، آرژانتین و بلژیک می روند. تیم ایران در هفته سوم هم در لهستان به مصاف آمریکا، روسیه و کشور میزبان می روند.

آشنایی با حریف اول ایران

تیم ایتالیا با 8 مدال طلا، 3 نقره و 4 برنز در رده دوم پر افتخارترین تیم های لیگ جهانی محسوب می گردد. ایتالیایی ها سال 2017 را در نبود بازیکنان مطرحی چون ایوان زایتسف، اوسمانی خوانتورینا، گابریله نِلی، پاسکال سوتیله، سالواتوره روسینی، گابریله ماروتی، انریکو چستر شروع می نمایند بازیکنانی که هر کدام نقش به سزایی در امتیازآوری و مدال آوری ایتالیا در رقابت های مختلف داشتند.

راهنمایی این تیم را همانند سال گذشته لوزنزو بلنجینی در دست دارد و آن ها آبی لاجوردی را به عنوان رنگ اصلی تیم خود انتخاب نموده اند و آبی آسمانی و سفید به ترتیب اولویت های دوم و سم این تیم در طول لیگ جهانی 2017 است.

میانگین سنی این تیم به طور تقریبی 27 سال و ماسیمو چولاچی با 36 سال سن به عنوان مسن ترین بازیکن لاجوردی پوشان است. دیوید پاندلارو دفاع وسط تیم والیبال ایتالیا 28 ساله و با 200 سانتی متر قد جزو یکی از بلند قامت های این تیم است. وی 88 کیلوگرم وزن دارد و ارتفاع اسپکش 340 سانتی متر است.

لوئیگی راندازو 23 ساله یکی از جوان های جویای نام این تیم در پست دریافت نماینده توپ می زند٬ ارتفاع اسپک این بازیکن 198 سانتی متری 352 سانتی متر است. نیکولا پسارسی لیبرو 190 سانتی متری ایتالیاست وی دارای 26 سال سن و 190 سانتی متر قد است. لوچا وتوری قطرپاسور 200 سانتی متری آتزوری ها در این دوره از لیگ جهانی است که ارتفاع آبشارش در سن 26 سالگی 345 سانتی متر است.

سیمونه جیانلی بازیکن جوان و جویای ایتالیا تنها 21 سال دارد و می تواند لیگ جهانی برای وی آوردگاهی آینده ساز محسوب گردد وی کهبه عنوان پاسور در ترکیب تیمش توپ می زند 198 سانتی متر است و با 92 کیلومتر وزن 350 سانتی متر ارتفاع اسپک دارد. فابیو بالاسو دیگر بازیکن جوان ایتالیا به عنوان یکی از لیبروهای حاضر 22 سال سن دارد. وز 178 سانتی متر قد و73 کیلو گرم وزن دارد.

فیلیپو لانزا از بازیکنان مطرح و باتجربه آتزوری هاست٬ دریافت های خوب این والیبالیست 198 سانتی متری٬ کار را برای هر حریفی سخت می نماید. سیمونه بوتی از دیگر بازیکنان مسن لاجوردی پوشا ناست وی هنوز با 34 سال سن جزو مدافعان وسطی است که مقابل حمله حریفان ایستادگی می نماید. این بازیکن 206 سانتی متر قد و 100 کیلوگرم وزن دارد.

ماسیمو چولاچی بازیکن شماره 13 ایتالیا دیگر لیبرو این تیم است وی که سابقه بازی در باشگاه تورنتینو را دارد در 36 سالگی لقب مسن ترین بازیکن این تیم را به خود اختصاص داده است. متئو پیانو دیگر دفاع وسط لاجوردی پوش در سن 27 سالگی به عنوان یک بازیکن پخته محسوب می گردد وی دارای 208 سانتی متر قد و 102 کیلو گرم وزن است.

اولگ آنتنو دیگر دریافت نماینده تیم ایتالیاست٬ وی در سن 29 سالگی در تیم تورنتینو زادگاهش توپ می زند و حالا یکی از بازیکنان باتجربه این کشور است. آنتونو 198 سانتی متر قد و 88 کیلوگرم وزن دارد. لاچوپو بوتو دریافت نماینده 30 ساله لاجوردی پوشان در این دوره از رقابت های لیگ جهانی است ارتفاع اسپک این بازیکن191 سانتی متری٬ 345 سانتی متر و وزنش 76 کیلوگرم است.

جیولیو ساپی بازیکن پست قطرپاسور در تیم ایتالیا در سن 28 سالگی بار دیگر رویداد لیگ جهانی را با 201 سانتی متر قد و 92 کیلوگرم وزن تجربه می نماید. ریکاردو اسبرتولی پاسور این تیم همانند هم تای خود 21 ساله است وی دارای 188 سانتی متر و 85 کیلوگرم وزن و ارتفاع اسپکش 326 سانتی متر است. در نخستین بازی هفته لیگ جهانی آتزوری ها با پیراهن آبی آسمانی و تیم ایران با پیراهن های سفید برابر هم صف آرایی خواهند کرد.

گروهبندی این مسابقات به ترتیب هفته به توضیح زیر است.

هفته اول:

گروه A

ایتالیا میزبان: برزیل، ایتالیا، لهستان، ایران

گروه B

صربستان میزبان: صربستان، آمریکا، کانادا، بلژیک

گروه C

روسیه میزبان: فرانسه، روسیه، بلغارستان، آرژانتین

هفته دوم:

گروه D

ایران میزبان:ایران، صربستان، آرژانتین، بلژیک

گروه E

بلغارستان میزبان: برزیل، لهستان، کانادا، بلغارستان

گروه F

فرانسه میزبان: فرانسه، روسیه، آمریکا، ایتالیا

هفته سوم:

گروه I

آرژانتین میزبان: صربستان، برزیل، بلغارستان، آرژانتین

گروه H

لهستان میزبان: آمریکا، روسیه، لهستان، ایران

گروه L

بلژیک میزبان: فرانسه، ایتالیا، کانادا، بلژیک

برنامه بازی های ایران در لیگ جهانی والیبال هم که از امشب شروع می گردد به توضیح زیر است:

هفته اول

ایران - ایتالیا آدینه 12 خرداد ساعت 22:30

ایران- برزیل شنبه 13 خرداد ساعت 19:30

ایران- لهستان یکشنبه 14 خرداد ساعت 19:30

هفته دوم

ایران - بلژیک آدینه 19 خرداد ساعت 21:10

ایران - صربستان شنبه 20 خرداد ساعت 21:10

ایران - آرژانتین یکشنبه 21 خرداد ساعت 21:10

هفته سوم

ایران - آمریکا پنج شنبه 25 خرداد ساعت 19:55

ایران - لهستان شنبه 27 خرداد ساعت 22:40

ایران - روسیه یکشنبه 28 خرداد ساعت 19:55

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 482

به "آشنایی با اولین حریف تیم والیبال ایران، تیمی با کلکسیونی از طلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با اولین حریف تیم والیبال ایران، تیمی با کلکسیونی از طلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید