آموزش راهکارهای کنترل خودزنی در نوجوانان با رادیو

به گزارش مجله زیبایی زندگی، تهران (پانا) - رادیو سلامت در قالب برنامه مثبت 12 و با حضور کارشناسان به موضوع خودزنی در نوجوانان می پردازد و راهکارهای کنترل با این موضوع را به والدین آموزش می دهد.

آموزش راهکارهای کنترل خودزنی در نوجوانان با رادیو

فاطمه بی تقصیر، تهیه نماینده برنامه مثبت 12 در این باره شرح می دهد: برنامه مثبت 12 از تولیدات گروه سلامت روان رادیو سلامت، 31 خرداد ماه ساعت 16 و 30 دقیقه پخش می گردد. گاهی والدین با این موضوع رو به رو می شوند که نوجوان شان در مواجهه با مسائل خودزنی می نمایند. به همین علت ما در برنامه مثبت 12 به والدین آموزش می دهیم که هم با دلایل این اتفاق آشنا شوند و هم اینکه راهکارهای کنترل خودزنی هم به والدین هم یاد بگیرند.

وی ادامه می دهد: این برنامه با حضور دکتر مهسا ساداتی، رواشناس کودک و نوجوان پخش می گردد. موضوع برنامه مثبت 12 که پنجم تیر ماه روانه آنتن می گردد، نوجوانان و کنترل هیجان است. هفتم تیر ماه به موضوع نوجوانان و نگرانی و ترس از آینده (تحصیل و شغل) اختصاص دارد. کارشناس این دو روز دکتر ساداتی است. برنامه مثبت 12، مختص والدینی است که فرزند نوجوان دارند و به آنها آموزش های لازم درباره رفتارهای نوجوانان داده می گردد.

وی ادامه می دهد: این برنامه با حضور دکتر مهسا ساداتی روانشناس کودک و نوجوان روزهای شنبه و دوشنبه ساعت 16 و 30 دقیقه از گروه بهداشت و روان رادیو سلامت روانه آنتن می گردد. والدین می توانند اگر سئوالی درباره نوجوان شان دارند با شماره 30000102 در زمان پخش برنامه پیامک بدهند تا آنچه که ضروری است درباره نوجوان شان بدانند، آموزش ببینند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1765

به "آموزش راهکارهای کنترل خودزنی در نوجوانان با رادیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش راهکارهای کنترل خودزنی در نوجوانان با رادیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید