استقلال در هر دو جام مدعی قهرمانی است، جام حذفی قاعده خودش را دارد

به گزارش مجله زیبایی زندگی، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور میزبان نساجی است و در صورتی که آلودگی هوا برنامه این بازی را تغییر ندهد، دوشنبه شب در استادیوم آزادی دو تیم به مصاف هم می فرایند.

استقلال در هر دو جام مدعی قهرمانی است، جام حذفی قاعده خودش را دارد

در این خصوص این بازی ایوب اصغرخانی پیشکسوت آبی پوشان در مصاحبه با خبرنگاران گفت: استقلال و نساجی در این فصل دو بازی در لیگ انجام داده اند که هر دو بازی از کیفیت بالایی برخوردار بود و این موضوع می تواند این نوید را بدهد که این بازی هم می تواند با کیفیت و تماشاگر پسند باشد.

وی ادامه داد: نساجی با اینکه از تیم های بالای جدول نیست، اما تیمی است که به ارائه فوتبال با کیفیت آن هم روی زمین اهمیت می دهد و برای همین آنها استادیوم امام رضا (ع) مشهد را برای میزبانی های خود انتخاب کردند. از سوی دیگر استقلال هم تیمی است که مقابل حریفانی که فوتبال بازی می نمایند ارائه گر فوتبالی زیبا و تماشاگر پسند است.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: استقلالی ها با اینکه تیمی خوب و مدعی در این فصل دارند و در هر دو جام حذفی و لیگ مدعی قهرمانی هستند، اما دو بازی اخیرشان را با تساوی به اتمام رسانده اند و قطعاً در پی بازگشت به نوار پیروزی هستند. در جام حذفی اولین اشتباه آخرین اشتباه هر تیمی است و آبی پوشان دوست ندارند این اشتباه را مقابل نساجی مرتکب شوند.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: در دیداری قبلی تیم بررسی و کادر فنی استقلال سازمان دفاعی اش را تغییر داد و این باعث شد چند فرصت گل برای تیم حریف پیش بیاید. امیدوارم از این بازی به بعد مجیدی تیمش را به تنظیمات قبل باز گردانده و بار دیگر از سیستم دفاعی 3 نفره که مدافعانش به آن عادت دارند بازگرداند. در دیدارهای حذفی حتی یک موقعیت گل هم که به حریفان بدهید زیاد است؛ چون ممکن است دیگر فرصتی برای جبران نباشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 خرداد 1401 بروزرسانی: 31 خرداد 1401 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 2111

به "استقلال در هر دو جام مدعی قهرمانی است، جام حذفی قاعده خودش را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال در هر دو جام مدعی قهرمانی است، جام حذفی قاعده خودش را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید