استقلال پیشنهاد داد؛ پذیرفتم، یک یا دو جام می گیریم، استقلال آسیب دیده است خبرنگاران

به گزارش مجله زیبایی زندگی، فراز کمالوند به عنوان یک مربی باسابقه معتقد است فدراسیون فوتبال با عوامل جدید باید با مدیریت درست کمبودها را رفع نمایند.

استقلال پیشنهاد داد؛ پذیرفتم، یک یا دو جام می گیریم، استقلال آسیب دیده است خبرنگاران

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، حضور فراز کمالوند روی نیمکت استقلال به عنوان مدیرفنی آبی ها یکی از اتفاقات جالب در این تیم بود چرا که سابقه فعالیت او به عنوان سرمربی بیشتر از فرهاد مجیدی بود اما او در نظر دارد آبی ها با کادرجدید در کنار مدیریت اتفاقات بتوانند حداقل یک جام برای طرفداران این تیم به ارمغان بیاورند. بخش های مهم صحبت های او به نقل از ایلنا را در زیر بخوانید:

* ما به هر صورت مربی در سطح حرفه ای هستیم که خداراشکر تیم عظیم و حرفه ای مانند استقلال به من پیشنهاد همکاری داد و خیلی خوشحالم که در خدمت این تیم هستم.

* فرهاد مجیدی دوست و رفیق قدیمی ام است که با هم ارتباط صمیمی داشتیم. ایشان از من دعوت به همکاری کرد و من هم بالاخره آقای مددی را بسیار آدم باتجربه و باشخصیتی دیدم، تمام کوشش مان را می کنیم در این پست جدیدی که حضور دارم به این تیم یاری کنم چون همه می دانند استقلال با این قدمتی که دارد طی چند سال اخیر چه اندازه آسیب دیده است. به دلیل مسائلی که وجود داشته نتوانسته به آن صندلی مدنظرش برسد و به امید خدا ما به عنوان عضو کوچکی از این خانواده بتوانم در این جهت تاثیرگذار باشم.

* من از شرایط کاری خودم خیلی راضی هستم چون بالاخره تجربه بیست و پنج ساله ام را در استقلال استفاده می کنم و این یک اتفاق جدید است.

* الان شرایط به گونه ای است که نمی توانیم در کشورمان میزبانی کنیم. این یک امتیاز مثبتی برای عربستانی هاست اما ما به آنجا می رویم تا بجنگیم و نتیجه خوبی بگیریم. اگر شرایط طوری بود که اینجا میزبانی می کردیم به نفع ما بود اما الان نباید به این شرایط فکر کنیم و باید به موفقیت استقلال و صعود از دور گروهی فکر کنیم.

* ما دنبال کسب جام هستیم. در هر سه جام، حذفی، لیگ و آسیا. ما به دنبال هر سه جام هستیم و به امید خدا کوشش داریم تا حداقل یک یا دو جام به دست بیاوریم.

* به نظرم اگر خوب مدیریت باشد، حاشیه ای ایجاد نمی گردد. همه این ها به این بستگی دارد که ما چگونه مدیریت کنیم. اتفاقات همواره در تیم ها زیاد است اما در نهایت ما به عنوان کادرفنی فقط خیر و صلاح باشگاه و تیم را می خواهیم.

* فوتبال ایران به صورت کلی با حواشی همراه است اما ما باید عاقلانه رفتار کنیم و مدیریت داشته باشیم.

* {نتظارات از عزیزی خادم رئیس جدید فدراسیون فوتبال}تمام قول ها و کارهایی که قرار بوده انجام گردد اما نشده را ایشان اگر انجام بدهند مطمئنا شرایط فوتبال ما تغییر می نماید. یکی از این موارد سیستم یاری داور ویدیویی است، یک مورد دیگر توجه به فوتبال پایه است. حتی احداث کردن زمین های ورزشی خوب هم می تواند یکی از وظایف فدراسیون باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1611

به "استقلال پیشنهاد داد؛ پذیرفتم، یک یا دو جام می گیریم، استقلال آسیب دیده است خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال پیشنهاد داد؛ پذیرفتم، یک یا دو جام می گیریم، استقلال آسیب دیده است خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید