امیرعبداللهیان: رئیس جمهور آذربایجان سخنان امیدبخشی داشت، فراتر از همسایگی، با آذربایجان خویشاوندیم

به گزارش مجله زیبایی زندگی، خبرگزاری خبرنگاران- وزیر خارجه کشورمان گفت: در مورد نگرانی های ما، رئیس جمهور آذربایجان سخنان امیدبخشی داشت و تاکید کرد که بر همین اساس عمل خواهد شد.

امیرعبداللهیان: رئیس جمهور آذربایجان سخنان امیدبخشی داشت، فراتر از همسایگی، با آذربایجان خویشاوندیم

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، حسین امیرعبداللهیان با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرامش نوشت: در حاشیه اجلاس سران اکو، ملاقاتی مثبت و محبت آمیز با وزیر امور خارجه آذربایجان، در عشق آباد داشتم. مقدماتی برای این ملاقات خوب در هفته های گذشته بین دو کشور طراحی شد. ابعاد توافق، متنوع و در راستای منافع دو کشور و دو ملت است.

اراده روسای جمهور بر توسعه همه جانبه روابط است. همکاری در حوزه ترانزیت، انرژی، گردشگری، فرهنگی، و… از جمله نکات مورد تاکید و توافق طرفین است.

دو کشور و دو ملت فراتر از همسایگی، خویشاوند هستند. در مورد نگرانی های ما، رئیس جمهور آذربایجان سخنان امید بخشی داشت و تاکید کرد که بر همین اساس عمل خواهد شد. یک روز پیش از ملاقات دو رییس، در سطح سیاسی، دیپلماتیک و امنیتی رایزنی های مهمی انجام شد. به توسعه مناسبات با همسایگان ادامه خواهیم داد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 فروردین 1401 بروزرسانی: 3 فروردین 1401 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 2038

به "امیرعبداللهیان: رئیس جمهور آذربایجان سخنان امیدبخشی داشت، فراتر از همسایگی، با آذربایجان خویشاوندیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیرعبداللهیان: رئیس جمهور آذربایجان سخنان امیدبخشی داشت، فراتر از همسایگی، با آذربایجان خویشاوندیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید