باغ های لوکسمبورگ و سکره کر در پاریس فرانسه

به گزارش مجله زیبایی زندگی، پاریس از شهرهای گردشگری فرانسه است که همه ساله هزاران گردشگری برای دیدن زیبایی های آن و جاذبه های گردشگری که در خود جای داده است با تور فرانسه به این شهر زیبا سفر می نمایند. این شهر علاوه بر نقشی که در صنعت توریسم این کشور دارد از نظر مالی نیز نقش مهمی را ایفا می نماید بطوریکه می توان گفت پاریس مهم ترین شهر مالی فرانسه و اولین شهر مالی در اروپا است که همین شهر مقام پنجم را در همین مورد در دنیا به خود اختصاص داده است. برای اینکه بتوانید این شهر را از نزدیک ببینید و با جاذبه های گردشگری آن بیشتر آشنا شوید می توانید با تور فرانسه و خرید بلیط هواپیما به این منطقه از دنیا سفر کنید.

باغ های لوکسمبورگ و سکره کر در پاریس فرانسه

جهت دریافت خدمات طراحی ویلای کردان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

همانطور که گفته شد در این شهر جاذبه های گردشگری فراوانی وجود دارد که در ادامه به معرفی بعضی از آنها خواهیم پرداخت تا در صورتیکه با تور فرانسه و تهیه بلیط ارزان هواپیما از ایرلاین ها به این شهر سفر کردید اطلاعات بیشتری نسبت به این جاذبه های گردشگری داشته باشید و از دیدن آنها لذت بیشتری ببرید.

باغ های لوکسمبورگ

این پارک یکی از جاذبه های گردشگری در پاریس می باشد که شهرت جهانی دارد و همه ساله افراد زیادی با تور فرانسه و خرید بلیط هواپیما به این شهر سفر می نمایند از آن دیدن بعمل می آورند. این جاذبه گردشگری دومین پارک عمومی بزرگ در پاریس می باشد که بدلیل داشتن زیبایی های منحصر بفرد مورد توجه افراد زیادی نهاده شده است. این پارک مکان مناسبی برای پیک نیک رفتن می باشد و در صورتیکه با تور فرانسه و با استفاده از بلیط ارزان هواپیما به این شهر سفر کردید می توانید برای سپری کردن لحظاتی شاد و آرام در کنار خانواده به این پارک شگفت انگیز بروید.در این پارک درختان رسمی و درختان میوه ای وجود دارد که زیبایی خاصی را به این مکان بخشیده اند و افراد می توانند با قدم زدن در میان بوته زارهای آن به تماشای آنها بپردازند و از قدم زدن در این مکان زیبا نهایت لذت را ببرند. در صورتی که علاقه مند هستید در این پارک به فعالیت بدنی بپردازید می توانید بسته به علاقه خود از زمین های تنیس، مسیرهای دو و همچنین از لوازم ورزشی بسیاری که برای افراد و گردشگرانی که با خرید بلیط هواپیما و تهیه بلیط ارزان هواپیما راهی این شهر می شوند در نظر گرفته شده است بهره ببرید. در این پارک گردشگرانی که با خرید بلیط هواپیما و با استفاده از بلیط ارزان هواپیما به پاریس سفر نموده اند می توانند از مکان هایی که برای اسب سواری در نظر گرفته شده است استفاده نمایند و یا به تماشای تئاترهایی بروند که در این مکان اجرا می گردد.

سکره کر

سکره کر قصری سفید رنگ است که در پاریس نهاده شده است و مورد توجه بسیاری از گردشگران نهاده شده است که با خرید بلیط هواپیما به این شهر سفر نموده اند. برای دیدن این کاخ زیبا و باشکوه باید به بلند ترین و بالاترین نقطه شهر بروید تا بتوانید از این قصر زیا که برروی تپه مونتمارته نهاده شده است دیدن کنید. طراحی و ساخت این قصر به گونه ای خاص و منحصر بفرد می باشد و همین موضوع سبب شده تا گردشگران سالیانه با بلیط ارزان هواپیما به پاریس سفر نمایند و از این اثر گردشگری موجود در این شهر دیدن بعمل آورند. در ساخت این بنای باشکوه از سنگ های مرمر استفاده شده است که همین موضوع سبب جذابیت هرچه بیشتر این ساختمان شده است.

برای بخش داخلی این قصر سفید رنگ از معماری خاصی بهره گرفته شده است و علاوه بر این در این بنا تزئینات منحصر بفردی نیز مشاهده می گردد که شمایی شگفت به این بنای گردشگری بخشیده اند. در این بنا قلعه ای نیز وجود دارد که در آن از موزائیک هایی به رنگ طلایی و پنجره های رنگارنگ استفاده شده است.

نحوه رسیدن به مرکز شهر از فرودگاه بالی (1)

فرودگاه این جزیره که با نام انگوراه رای شناخته می گردد از نظر جغرافیایی در جنوب این جزیره نهاده شده است و سالانه هزاران مسافر برای دیدن مناطق گردشگری موجود در این جزیره با تور بالی به وسیله این فرودگاه وارد بالی می شوند. دنپاسار که مرکز جزیره بالی می باشد از این فرودگاه فاصله ای 13 کیلومتری دارد.تراکم پرواز در این فرودگاه به گونه ای می باشد که این فرودگاه مقام دوم را در میزان پروازها در اندونزی به خود اختصاص داده است و هزاران مسافر که با بلیط هواپیما قصد سفر دارند را جابجا می کند. از دل مشغولی که بیشتر مسافران در سفرهای خارجی دارند نحوه دسترسی و حمل و نقل به مرکز شهر می باشد.در این بخش به مراحلی که باید طی گردد تا شما از فرودگاه این جزیره به مرکز شهر برسید خواهیم پرداخت تا زمانی که با تور بالی و انجام پرواز خارجی به این منطقه سفر کردید کمترین دغدغه را در این رابطه داشته باشید. این فرودگاه در میان مسافران که با تور بالی به این منطقه سفر می نمایند و اهالی این منطقه بیشتر با نام فرودگاه بالی شناخته می گردد. محل قرار گیری این فرودگاه به گونه ای است که در بین کوتا و جیمباران نهاده شده است. بدلیل اینکه این فرودگاه مهم ترین و اصلی ترین فرودگاه این منطقه می باشد با نام فرودگاه دنپاسار نیز شناخته می گردد.

وجود همین موارد و داشتن چند اسم این فرودگاه دلایل کافی برای گیج و کلافه شدن مسافرانی که با بلیط هواپیما و انجام پرواز خارجی به این منطقه سفر نموده اند را فراهم می نماید. هرچند این فرودگاه در 13 کیلومتری دنپاسار نهاده شده است با این حال از این نام برای این فرودگاه استفاده می گردد.طبق آماری که در سال 2018 در خصوص پروازهای اجرا شده در این فرودگاه منتشر شده است بیش از 23 میلیون مسافری که با تور بالی به این منطقه آمده اند به وسیله این فرودگاه جابجا شده اند. از این رو همانطور که گفته شد این فرودگاه بعد از فرودگاه سوئکارنو حتی از نظر تراکم پرواز در رتبه دوم نهاده شده است.این فرودگاه به دلیل خدمات با کیفیت و سرویس دهی مناسب در سال 2016 از طرف انجمن بین المللی فرودگاه ها در مقام سوم برترین فرودگاه های جهان نهاده شد.

سالن استراحت و تشریفات در این فرودگاه

زمانی که با تور بالی و خرید بلیط هواپیما به این منطقه سفر کردید ممکن است مجبور شوید لحظاتی را در فرودگاه این جزیره منتظر بمانید یا در فاصله بین دو پرواز به این فرودگاه رسیده اید و ناچار به سپری کردن ساعاتی در این فرودگاه خواهید بود.در صورتی که با پرواز خارجی به این فرودگاه رفتید و همچین اتفاقاتی برایتان رخ داد به سالت تشریفات موجود در این فرودگاه بروید. در این سالن ها خدمات با کیفیت و مطلوبی به مسافرانی که با بلیط هواپیما و انجام پرواز خارجی به این جزیره سفر نموده اند ارائه می گردد تا زمانی را که در این فرودگاه سپری می نمایند به استراحت بپردازند.این خدماتی که در این فرودگاه ارائه می گردد برای افرادی که با پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس به این فرودگاه آمده اند بصورت رایگان انجام می گردد. مسافرانی که با پرواز اکونومی به این فرودگاه می آیند با پرداخت هزینه می توانند وارد این سالن ها شوند و امکانات موجود در این سالن ها بهر ببرند.

Premier lounge

این سالن در ترمینال پروازهای بین المللی در طبقه سوم و بعد از مکانی که برای کنترل پاسپورت در نظر گرفته شده است واقع شده است. مسافرانی که با بلیط هواپیما و انجام پرواز خارجی وارد این فرودگاه شده اند می توانند 24 ساعته از خدمات این سالن استفاده نمایند. در این بخش امکان حمام کردن و دوش دریافت در اختیار مسافران قرار داده می گردد و مسافران می توانند از آنها بهره ببرند.

منبع: همگردی
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 666

به "باغ های لوکسمبورگ و سکره کر در پاریس فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باغ های لوکسمبورگ و سکره کر در پاریس فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید