بیرانوند: از امروز به دنبال دستکش طلای آسیا هستم

به گزارش مجله زیبایی زندگی، علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تلاش می کنم تا باز هم پیشرفت کنم و دستکش سال آسیا را به خودم اختصاص بدهم.

بیرانوند: از امروز به دنبال دستکش طلای آسیا هستم

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، علیرضا بیرانوند در گفت وگو با میزان، در خصوص انتخابش به عنوان برترین دروازه بان لیگ هجدهم گفت: انتخاب من به عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال ایران، کارم را سخت تر از گذشته می کند و به طور حتم انتظارات از من خیلی بیشتر خواهد شد. امیدوارم بتوانم روز به روز پیشرفت کنم. فکر کنم دریافت تندیس بهترین دروازه بان در کنار تندیس بهترین بازیکن سال در زندگی ورزشی ام ماندگار خواهد شد.

وی در خصوص اینکه برای چندمین بار به عنوان برترین دروازه بان انتخاب شد، گفت: در پنج سالی که فوتبال حرفه ای را دنبال می کنم، چهارمین دستکش طلایی را دریافت کردم. تنها ناراحتی من این بود که در برهه ای از زمان در تیم نفت تهران با علیرضا منصوریان دچار جر و بحث شدم و همین امر باعث شد حدود 10 تا 15 بازی آن فصل را از دست بدهم و نتوانم جزو نامزد های برترین دروازه بان ها قرار بگیرم. اگر این اتفاق رخ نمی داد، می توانستم جایزه آن سال را هم دریافت کنم.

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس شرح داد: دیگر به دنبال رکورد زدن در لیگ ایران نیستم و نیازی ندارم برای به دست آوردن رکوردهای جدید در ایران تلاش کنم. برای اولین بار است که در تاریخ فوتبال کشورمان یک دروازه بان به عنوان مرد سال فوتبال انتخاب می شود. در سال گذشته، زمزمه هایی شده بود مبنی بر اینکه قرار است جزو کاندیداهای نهایی برترین بازیکنان آسیا باشم که این اتفاق رخ نداد.

بیرانوند در ادامه گفت: خیلی خوشحالم برترین بازیکن و برترین دروازه بان لیگ هجدهم شدم و به دنبال این هدف هستم تا روزبه روز پیشرفت کنم و صاحب دستکش طلایی کنفدراسیون فوتبال آسیا شوم.

وی در پاسخ به این سوال که اگر به عقب و زمانی قبل از دریافت چهار دستکش طلا بازگردیم، نسبت به گذشته چه تفاوتی کرده است، گفت: از لحاظ شخصیتی همان اخلاق و شوخ طبعی را دارم و هیچ فرقی نکرده ام. دوست ندارم برای دریافت چهار دستکش طلا شخصیتم را از دست بدهم. همان علیرضایی که در گذشته بودم، الان هم هستم. شاید از لحاظ حرفه ای به دنبال پیشرفت های بیشتری باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 280

به "بیرانوند: از امروز به دنبال دستکش طلای آسیا هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: از امروز به دنبال دستکش طلای آسیا هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید