تشنج قهرمان آسیا به دلیل قطعی برق

به گزارش مجله زیبایی زندگی، مرتضی قاسمی در خصوص پیگیری قضایی پرونده برادرش که بیش از دو سال پیش در کمپ ترک اعتیادی در بروجرد مورد ضرب و شتم گرفته و بخش زیادی از مغزش از بین رفته است، گفت: پرونده پیشرفت چندانی نداشته و با اتفاقاتی که اتفاق افتاده، به نظر بعد از دو سال به نقطه صفر برگشته است. امیدوار هستیم از اینجا به بعد روال قضایی این پرونده خوب پیش برود و ضاربان محسن به سزای عمل شان برسند. اینکه کسانی که این بلا را سر برادرم آورده اند در شهر می چرخند، ما را عذاب می دهد و از آن سو مسائل وحشتناک و عذاب دیدن محسن را می بینیم.

وی ادامه داد: چیزی که باعث از بین رفتن سلول های مغزی محسن شده، خفگی است. ضاربان دست و پا و دهان او را بسته و کتکش زده و در این شرایط ساعت های طولانی او را زیر پتو قرار دادند.

تشنج قهرمان آسیا به دلیل قطعی برق

قاسمی با اشاره به اینکه قطعی برق در روزهای گذشته منجر به چند بار تشنج برادرش شده است، اعلام نمود: او در بدترین شرایط ممکن است. دو بار اکسیژن نرسید و تشنج کرد. تخت محسن، اکسیژن ساز، ساکشن، مانیتور قلب، تشک و بسیاری از تجهیزات پزشکی که در منزل برای او فراهم نموده ایم، برقی است و برق که برود همه چیز دچار اختلال می گردد. محسن دو سال است که نه بلع دارد، نه حرف می زند، نه راه می رود و... ولی ما با جان و دل از او مراقبت می کنیم. تنها چیزی که شاید کمی آرام مان کند، برخورد قضایی با جنایتی است که در حق یک انسان اجرا شده است.

برادر قهرمان سابق کشتی فرنگی آسیا تاکید نمود: ضاربان محسن، بیشتر از دو سال است که چند خانواده را با مسائل زیادی روبرو نموده اند. از پدر و مادر پیرم گرفته تا همه اعضای خانواده که درگیر شده اند. مادرم تا صبح خواب ندارد. صبح تا شب پیگیر کارهای پزشکی و تهیه وسایل و داروهای محسن هستیم. هر کدام مان یک پرستار بخش ICU شده ایم و به صورت پیوسته علائم حیاتی او را چک نموده و کارهای پزشکی لازم را رویش انجام می دهیم.

قاسمی اضافه کرد: محسن عضو خانواده ماست و تا لحظه ای که نفس می کشد برایش همه کار می کنیم. درست است که پزشکان در خصوص بهبود وضعیتش هیچ قولی به ما نداده اند، اما امیدمان به خداست که معجزه برایش کاری ندارد. همه پزشکان به ما گفتند مغز محسن از کار افتاده و دلیلش هم نرسیدن اکسیژن به مغز بوده است. با این وجود دست از درمان او برنمی داریم و با وجود گران بودن داروها و درمان، این کار را دنبال می کنیم.

وی گفت: آنهایی که می توانستند دست محسن را به وقتش بگیرند؛ نگرفتند و امروز هم آنها سراغی از قهرمان سابق تیم ملی فرنگی نمی گیرند. همه امیدمان اول به خداست و بعد از آن نیز قوه قضاییه که اجازه ندهد جنایتی که در حق برادرمان شده، بدون برخورد با ضاربان و مجازات آنها به دست فراموشی سپرده گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1704

به "تشنج قهرمان آسیا به دلیل قطعی برق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشنج قهرمان آسیا به دلیل قطعی برق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید