سانیا در چین؛ مقصد تازهٔ گردشگری دریایی

به گزارش مجله زیبایی زندگی، سانیا در جزیرهٔ هاینان چین حالا به گردشگاه استوایی مشهوری تبدیل شده که درحال جذب شرکت ها و سرمایه گذاران بین المللی است. در درازای دو خلیج هایتانگ و یالونگ هتل های بین المللی بزرگی دیده می گردد. در این منطقه سرمایه گذاری های عظیمی روی اقامتگاه های لوکس انجام شده است.

سانیا در چین؛ مقصد تازهٔ گردشگری دریایی

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید.

دریافت 47 MB

شرکت رزوود که در اصل آمریکایی است دو سال پیش دفتری در این منطقه راه اندازی کرد، و حالا هتلی دارد که منظره اش رو به دریای جنوبی چین است

چرا هتل ها و شرکت های تفریحی سانیا را برای سرمایه گذاری انتخاب نموده اند؟

ویتو مدیر منطقه ای شرکت رزوود معتقد است سانیا برای سرمایه گذاری مناسب است.

او می گوید: مدل رزوود کاملا مناسب سانیاست. چون سانیا مناسب فلسفه و تعریف ما از فرهنگ، میراث و مکان تفریحی است.هنگام بازگشت از هر سفر کاری، تجاری و یا حتی تفریحی، مهمتر از همه برایمان این است که خاطرات خوبی با خودمان به خانه ببریم. و سانیا همهٔ اینها را دارد.

مقامات شهری سانیا همچنین نگاهی هم به گردشگری دریایی دارند و می خواهند صاحبان قایق های تفریحی را مجذوب ساحل خود نمایند. سرمایه گذاری هایی بزرگی هم در هتل ها و اقامتگاه های ساحلی اینجا شده و حالا مقررات آمد و شدِ قایق ها و کشتی ها به سواحل اینجا سهولت بیشتری برای کشتی های تفریحی ایجاد نموده است امری که باعث می گردد گردشگران با راحتی بیشتری به سواحل گرم اینجا بیایند.

استوارت هو، عضو انجمن قایق های تفریحی سانیا می گوید: ما در جزیرهٔ هاینان هشت آبراه عظیم و پنج بندرگاه داریم. قایق های خارجی می توانند هرچقدر می خواهند در این آبها بمانند. همچنین مناطق گردشگری زیادی در آبهای اطراف هست که می توانند از آنها بازدید نمایند.

سیکسی تانگ، مدیر مشاور گردشگری سانیا نیز می گوید: هرسال کشتی های تفریحی زیادی با گردشگران بین المللی به سراغ سانیا می آیند. همچنین به تازگی اسکله ای را برای پهلوگیری بزرگترین کشتی های تفریحی جهان ساخته ایم تا آنها بتوانند اینجا لنگر بیاندازند.

مسیرهای هوایی هم برای آمدن گردشگران به سانیا راهی مناسب اند. خطوط هوایی آی فلای پروازهای منظمی به اینجا دارد. این شرکت خدمات مسافری هوایی میخواهد دفترِ آسیا پاسیفیک خود را نیز در سانیا افتتاح کند.

لیزا بو، مدیر خدماتی این هواپیمایی آی فلای می گوید: برای سال آینده، برنامهٔ بزرگتری داریم. در سه ماههٔ نخست سال می خواهیم پروازهای سانیا به ژاپن را راه اندازی کنیم. یعنی پرواز از سانیا به روسیه و از آنجا به ژاپن و بازگشت از ژاپن به سانیا. از میانهٔ سال آینده تا آخر سال هم، پروازهای سانیا به اروپا را به وسیله مسکو راه اندازی می کنیم. به توسعهٔ سانیا بسیار امیداواریم.

سانیا در حال جذب گردشگران جهانی است. اینجا مقصد استوایی جذابی است که اخیرا روی نقشهٔ گردشگری بیش از پیش خودنمایی می نماید.

منبع : یورو نیوز

منبع: چمدان
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 619

به "سانیا در چین؛ مقصد تازهٔ گردشگری دریایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سانیا در چین؛ مقصد تازهٔ گردشگری دریایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید