ستاد سامان دهی شهرک های حاشیه نشین دماوند تشکیل می گردد

به گزارش خبرنگاران، مجید صفری پیش از ظهر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه طی سخنانی گفت: پیگیری های لازم برای اتمام پروژه های نیمه کاره ای که بعضا 15 الی 16 سال نیمه کاره مانده بوده اجرا شده و در ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد، که نمونه آن ساختمان فنی حرفه ای بود، که بعد از 15 سال با مدیریت سازمان مدیریت و برنامه ریزی تحویل شهرداری دماوند داده شد، تا تکمیل گردد.

ستاد سامان دهی شهرک های حاشیه نشین دماوند تشکیل می گردد

وی گفت: در حال حاضر جلسات متعددی با خیرین امنیت ساز برای ایجاد امنیت پایدار برگزار کردیم و با گماردن نگهبان محله سعی در ارتقا امنیت شهرستان با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه هستیم.

فرماندار دماوند از سامان دهی حمل و نقل دماوند اطلاع داد و افزود: شبکه حمل و نقل دماوند در حال سامان دهی است.

وی دماوند را شهرستانی بحران خیز دانست و گفت: دماوند زلزله خیز است، از طرفی برف گیر بودن و شرایط جوی دماوند احتیاج این شهرستان به سازمان بحران منظم را افزایش می دهد، که این سازمان با سازوکار خاص خود در حال شکل گیری است، ما در برف و طوفان دوم که هفته پیش بود، کم ترین مشکل را داشتیم، که به دلیل آمادگی در فاصله بارش 2 برف بوده است.

صفری افزود: استفاده از توان و امکانات سمن ها و مردم در مواقع بحران بسیار اهمیت دارد.

وی از تشکیل ستاد سامان دهی شهرک های حاشیه نشین دماوند اطلاع داد و گفت: از بیش از شهرک اطراف دماوند، بسیاری به حاشیه نشینی تبدیل شده که ما در حال سامان دهی آن ها هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 خرداد 1398 بروزرسانی: 15 مهر 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 132

به "ستاد سامان دهی شهرک های حاشیه نشین دماوند تشکیل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاد سامان دهی شهرک های حاشیه نشین دماوند تشکیل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید