سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اهواز منصوب شد

به گزارش مجله زیبایی زندگی، تبار قریب با حکم سیدحکمت الله موسوی مدیرکل استان خوزستان، به عنوان سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اهواز منصوب شد.

سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اهواز منصوب شد

بهترین تجربه سفر را با bestcanadatours.com تجربه کنید و با مجری مستقیم بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنابع دستی خوزستان، جلسه معارفه سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اهواز روز گذشته یکشنبه 21 اردیبهشت ماه 99 باحضور علی پیل بالا معاون توسعه مدیریت مدیرکل میراث فرهنگی استان و جمعی از کارکنان اداره میراث فرهنگی اهواز در محل این اداره برگزار گردید.

معاون توسعه مدیریت مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان در این جلسه با بیان این که برخلاف تصورات شهرستان اهواز دارای پتانسیل های بالقوه بسیاری در حوزه گردشگری است گفت: انتظار می رود با حضور خانم قریب، گام های مثبتی در راستای توسعه ظرفیت های گردشگری شهرستان به ویژه گردشگری آبی برداشته گردد.

علی پیل بالا افزود: اهواز به عنوان مرکز خوزستان از شهرستان های مهم استان در حوزه های سه گانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به شمار می رود و تقویت کارشناسان در این شهرستان به منظور پاسخ گویی مناسب به مراجعین از اولویت های اداره کل میراث فرهنگی خوزستان است.

او با اشاره به این که اهواز به عنوان شهر ملی صنایع دستی در حوزه مینای صبی شناخته شده است افزود: این اتفاق وظیفه ما را سنگین تر می نماید و از سرپرست جدید انتظار می رود بیش از پیش به حوزه صنایع دستی شهرستان توجه داشته باشد.

معاون توسعه مدیریت مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان در سرانجام از زحمات غلامرضا جلیلی نیا در مدت مدیریت در اداره میراث فرهنگی شهرستان اهواز تقدیر کرد.

قریب دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته برنامه ریزی گردشگری است و سابقه فعالیت به عنوان معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری مدیرکل میراث فرهنگی، مشاور مدیرکل و کارشناس معاونت میراث فرهنگی و نیز گردشگری استان را در پرونده کاری خود دارد.

غلام رضا جلیلی نیا از آذرماه 1393 به مدت بیش از پنج سال به عنوان رئیس اداره میراث فرهنگی اهواز فعالیت می کرد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 28 دی 1400 بروزرسانی: 28 دی 1400 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1037

به "سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اهواز منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اهواز منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید