شجاعی: در بهترین شرایط فیزیکی و روانی قرار داریم

به گزارش مجله زیبایی زندگی، کاپیتان تیم ملی فوتبال گفت: تیم در بهترین شرایط فیزیکی و روانی قرار داریم.

شجاعی: در بهترین شرایط فیزیکی و روانی قرار داریم

به گزارش خبرنگار اعزامی مجله زیبایی زندگی، مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران، ظهر آدینه در نشست خبری پیش از ملاقات این تیم با تیم ملی ویتنام گفت: برد بازی اول برای روحیه بازیکنان و تیم ملی خوب بود. الان در بهترین شرایط فیزیکی و روانی قرار داریم.

او ادامه داد: همان طور که قبلا اعلام نموده بودیم بازی با بازی پیش می رویم. از بازی اول آغاز کردیم و آن را با موفقیت پشت سر گذاشتیم. به بازی دوم رسیده ایم و همه تمرکزمان را برای بازی دوم گذاشته ایم. صادقانه بگویم که انتظار همچین بازی خوبی را از ویتنام در بازی اول شان نداشتیم.

شجاعی در پاسخ به سوالی یک خبرنگگار خارجی مبنی بر این که شما می گویید تیم ایران به همه تیم ها احترام می گذارد، آیا این به این معناست که سایر حریفان به تیم ایران احترام نمی گذارند؟ گفت: من نگفتم تیم های دیگر به ایران احترام نگذاشتند؛ مطمئنا همین طور است. من این موضوع را بیان کردم که ما برای همه تیم ها احترام قائلیم و فرقی نمی کند با چه تیمی بازی می کنیم. چون سوال ها در این زمینه بود که شاید تیمی ضعیف تر باشد و تیم قوی تر و گفتم که فقط به تیم خودمان فکر نمی کنیم و با حترام مقابل همه حریفان قرار می گیریم و سعی می کنیم بهترین عملکردمان را داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 24 بهمن 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 662

به "شجاعی: در بهترین شرایط فیزیکی و روانی قرار داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاعی: در بهترین شرایط فیزیکی و روانی قرار داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید