قطر: آماده مقابله با هر حمله ای هستیم

به گزارش مجله زیبایی زندگی، مهر نوشت: خالد العطیه وزیر دفاع قطر گفت که کشورش هیچ گاه به این فکر نکرده است که کشورهای هم پیمان قطر از این کشور دفاع نمایند.

قطر: آماده مقابله با هر حمله ای هستیم

وزیر دفاع قطر به قدرت و توان قطری ها برای دفاع از خودشان اشاره نمود و گفت که این رویکرد فلسفه قطر و دکترین نظامی آن است.

العطیه در سخنرانی خود در سمیناری اضافه نمود: کشور قطر به هرگونه تهدیدی از سوی هر که باشد، اهمیت نمی دهد، بلکه همواره خودش را می بیند و آماده می گردد و ملت خود را آماده، طرح ها و راهبردهای خود را تدوین و کوشش می نماید که آماده باشد.

العطیه درباره اتهامات سعودی و متحدانش علیه قطر مبنی بر حمایت از تروریسم گفت: ما با حملات شدید و عجیبی از سوی برخی کشورها روبه رو شدیم. آنها این اتهام خیالی درباره تروریسم را در کوششی شکست خورده برای آسیب زدن به قطر در عرصه بین المللی مطرح کردند.

وی اضافه نمود: کشور قطر دیدگاه و اهدافی دارد که کسی نمی تواند بر این دیدگاهش تأثیر بگذارد و این دیدگاه ایجاب می نماید که به خودمان در تحقق منافع میهنمان و خدمت به مردممان اعتماد کنیم.

العطیه گفت: همه ادوات و سامانه هایی که قطر خریداری می نماید، از جمله وسائل و سامانه های دفاع سایبری، به روز و پیشرفته است. قطر کوشش خود برای بنا نهادن توانمندی های دفاعی خود را دوچندان نموده است تا در هر زمان آماده باشد.

به گفته وی، اکنون بیش از 5 ماه از حمله به قطر با همه روش ها می گذرد.

493

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 23 اسفند 1397 بروزرسانی: 15 مهر 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 76

به "قطر: آماده مقابله با هر حمله ای هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطر: آماده مقابله با هر حمله ای هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید