مربیان ایرانی از اسکوچیچ بهترند، انتقاد از استقلال منصفانه نیست

به گزارش مجله زیبایی زندگی، محمدرضا شکورزاده در تبادل نظر با خبرنگاران در مورد انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی و انتقاداتی که از این انتخاب شده است، گفت: برایم عجیب بود که با داشتن مربیان با کارنامه و خوب ایرانی، یکباره اسکوچیج راهنمایی تیم ملی را برعهده گرفت. او کارنامه خوبی در فوتبال ما ندارد و حتی نتوانسته در یکی از تیم هایی که مربیگری می نموده به قهرمانی دست پیدا کند. البته با توجه به شرایطی که ما داریم و نمی توانیم هزینه هنگفتی بابت مربیان سطح بالا داشته باشیم باید به اجبار کنار آمده و او را قبول کنیم.

مربیان ایرانی از اسکوچیچ بهترند، انتقاد از استقلال منصفانه نیست

وی گفت: در فوتبال ما مربیان بهتری وجود داشتند که سابقه چندین قهرمانی داشته و می توانستند عملکرد پیروز ترین نسبت به اسکوچیچ داشته باشند اما نمی دانم چرا این سرمربی کروات انتخاب شد و حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا می توانیم با او به جام جهانی راه پیدا کنیم یا خیر.

وی در خصوص انتقاداتی که به دلیل مصدومیت های زیاد در استقلال انجام شده است، گفت: به نظرم انتقاد باید منصفانه باشد. استقلال در طول 15 روز گذشته 4 بازی سخت را برگزار نموده. فشار بازیها، پروازهای طولانی باعث شده تا بازیکنان دچار خستگی شدید شوند و این امر به طور طبیعی بر مصدومیت بازیکنان می افزاید. در چند روز گذشته استقلال هر 3 یا 4 روز یکبار برابر حریفانش به میدان رفت ضمن اینکه 4 بازیکنان کلیدی این هم مدتها است در حال مداوای مصدومیتشان هستند. بنابراین اعتقاد دارم نیمکت استقلال خالی شده و این ضربه بدی به آبی پوشان خواهد زد.

پیشکسوت باشگاه استقلال توضیح داد: با این شرایطی که استقلال دارد باید به مصاف حریفی بنام الاهلی از عربستان برود. تیم های عربی همواره از بازیکنان بزرگی سود می برند. آنها بازیکنان خارجی خوبی جذب می نمایند و درست برعکس ما که معمولاً در فوتبال ایران بازیکنان ارزان قیمت و تقریباً بی کیفیت حضور دارند و این یک توازن نابرابر را بین تیم های عربستانی و ایرانی بوجود می آورد اما امیدوارم مجیدی با همین نفراتی که در اختیار دارد بتواند با ارائه یک بازی منطقی و به دور از حاشیه به نتیجه لازم دست پیدا کند.

وی در سرانجام اعلام نمود: این روزها استقلال تنهاتر از گذشته شده است. اکنون وقت آن است که مدیران تیم، پیشکسوتان و طرفداران حمایت بیشتری از تیم نموده تا آبی پوشان بتوانند دیدارهای آینده خود را هم با پیروزیت به سرانجام برسانند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 794

به "مربیان ایرانی از اسکوچیچ بهترند، انتقاد از استقلال منصفانه نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربیان ایرانی از اسکوچیچ بهترند، انتقاد از استقلال منصفانه نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید